Moram nekom da se izjadam :((

  1. Урош
    Милице нисам знао да идеш у пети разред.
    :)))

    Šta bih dala da se vratim u to doba! :D Pi, sve sam starija a sve veće derište!
    A za ovu što si je vidio, možeš mislit' kol'ko ne vodi računa o sebi kad nije uspjela sredit' bar to što se vidi. :P

  2. Im'o sam strasnog petla bio je prvak sveta, danas su petli cudni svaka im dlaka smeta ja ne znam sta je razlog danas su drugi dani ...

  3. Да ствар буде гора то је било у плесној школи.

  4. Vidjam se sa cetiri ribe, ne mogu da stigme da odradim obaveye na fakultetu a jos dve sam renuo da muvam do kraja sedmice jednu cu smuvati, ovu drugu sam stavio u raspored za sledecu nedelju. Pre dva meseca proslo je bilo mesecak i jos koji dan da se nisam ni POLJUBIO SA RIBOM, a sad ne mogu da zivim od picetine. Sta mi je ciniti?

    Klasika! Sasvim uobičajen problemčić ovde. Ne brini Grigorije brate, skoro svima ovde se isto to desilo. Evo, meni npr, 3 puta samo prošlog meseca. E sad, ako primenimo prostu matematiku, 4 puta 3 daju 12, 2 puta 3 daju 6 puta 2 daje 12. Jednostavnom računicom, ja sam, samo prošlog meseca dakle, slag'o za tačno 24 ribe! Neverovatno, zar ne?

  5. у болници ПАЦОВИ ПОЈЕЛИ БЕБЕ

  6. Klasika! Sasvim uobičajen problemčić ovde. Ne brini Grigorije brate, skoro svima ovde se isto to desilo. Evo, meni npr, 3 puta samo prošlog meseca. E sad, ako primenimo prostu matematiku, 4 puta 3 daju 12, 2 puta 3 daju 6 puta 2 daje 12. Jednostavnom računicom, ja sam, samo prošlog meseca dakle, slag'o za tačno 24 ribe! Neverovatno, zar ne?

    Ја за преко 30, шта мислиш како је мени? Лажем цео дан, и нико браво да ми каже...

  7. Е сад претерујете!

  8. Да ствар буде гора то је било у плесној школи.

    Oh, Gospode. Ovo je tužno. Sramota za ples. Dozvoli mi da je ubijem.

  9. Ko kaze da sve daju? Daju dve, sa dve se vidjam. Ne zovu mene vijagrin. ;)

  10. peki ko je tebe sta pitao? nisi ti video picke skoro prijatelju, mogu da se kladim u hektolitar vopija.

  11. Neću ti ni ja reći hvala. Al' zato hoću "Majstore Barišavljeviću, sve si žene teoretski pojebao!"

  12. raspucin
    peki ko je tebe sta pitao?

    Написао си на јавној теми, дакле, питао си 50+ хиљада регистрованих чланова. :)

  13. ne tebe. ako ti vec nisam rekao, sad cu, izbegavaj me u sirokom luku, ako vidis moj komentar zamolo bih te da ga preskocis bar za dva posta, pozdrav, srecno u picarenju, al neces jebati.

  14. Написао си на јавној теми, дакле, питао си 50+ хиљада регистрованих чланова. :)

    +2345678
    Svaka ti dala za ovo. lolol

  15. raspucin
    ne tebe.

    И мене. И још сам ти и одговорио! Нема на чему!

  16. nisi ti video picke skoro prijatelju, mogu da se kladim u hektolitar vopija.

    Hahahahhahaahhaah! Ovo me podseti na onu prepirku Vuleta i onog drugog klinca. Samo što je ovo, bar kontam, 18 + verzija :)

  17. :) ja sam student ;) pa to za zene nekako dodje po difoltu, samo ne znam kako da otkacim par komada kad znam da ce skoro perod apstinencije kad se vratim u rodni kraj na leto.

  18. Raspucin, kad edituješ post obavezno napiši "Edit". Sad si editovao tako što si se nadovezao i slabo ko će primijetiti da si još nešto pametno rekao.

  19. Peki, ja mislim da je tvoj mesečni bilans na njega delovao poražavjuće. Ja sam još i tu negde, al' ti si na pol poziciji, nema šta.

  20. Hahahahhahaahhaah! Ovo me podseti na onu prepirku Vuleta i onog drugog klinca. Samo što je ovo, bar kontam, 18 + verzija :)

    Дај немој мене у ту причу. Још нисам дошао до тога да се јадам како не знам да ли да прво згузим радницу са трафике, или радницу из кафића. :)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.