Moram nekom da se izjadam :((

  1. opa tri prema jedan, fer plej nema sta

    zene me napadaju jer misle da sam sovinista muski mi zavide :)

    PS

    ako je neko u BG-u i ima slobodnog vremena i dovoljno para da me finansira sa pivom u gradu videce da ne lelemudim

    PPS

    ako neko nije i pocne da se vodi mojom filozofijom Ugly girl need love too moze se naci na temi sa istim problemom ;)

    PPS

    bolje da zalis za nesto sto si uradio nego za nesto sto nisi uradio

    PPPS

    ako nisi student onda lazi, ja u srednjoj sam bio sa ukupno zena da mi mogu stati na prste jedne sake, tri. ne vise. mozda sam zeljan ali nisam ja kriv :)

  2. Кратке панталоне од првог средње не навлачим, брука!

    kita raste do petnaeste ;) posle samo navlace naivce na razne preparate :)

  3. ja u srednjoj sam bio sa ukupno zena da mi mogu stati na prste jedne sake, tri. ne vise.

    Jesi ti bio u ratu il' si rođen tako sakat? :)

  4. Hugocavez
    Убићу једног лика.

    Aj ubij jednog i za mene.

  5. Причај брате, зар и ти?

    Ma šalim se. 12 - ka, bez glave, a glava k'o u mačka...

  6. Јеби га, не радим са стране.

  7. Moram nekom da se izjadam: Hugo ne radi sa strane. :((((( Moram sama d'ubijem čoveka. :((((((((((((......(

  8. Jesi ti bio u ratu il' si rođen tako sakat? :)

    noge ki vrljike, a oci kao punjene paprike, klempave su mi usi redovno ih mrdam kad cigaru pusim, na razdeljak kosa da ljubim devojke ne mogu od nosa, zubi ki tarabe :P

  9. Hugocavez

    Убићу једног лика.

    Који си хулиган :))

  10. Који си хулиган :)

    Мора и то неко. Време је.

  11. eto.... brutalno sam ispaljena veceras.... eto jbg :(

  12. Ovako imam mladjeg burazer. Problem je što mali non-stop pipka mački vaginu. Ne možeš ga odvojiti. Probali smo na sve načine da mu skrenemo pažnju ali on nikako ne zaboravlja i posle 5 minuta opet se vraća na istu radnju. Da ga vodimo kod psihologa, psihijatra ?

    Molim bez prdenja sa odgovorima ,stvar je ozbiljna i zabrinjavajuća.

  13. ниси навео веома битну ставку, колико има година?

  14. Koliko ja vidim, mačka je ta koja treba da se izjada.

  15. Koliko ja vidim, mačka je ta koja treba da se izjada.

    idi u kurac ahahaahhahahaahahah

  16. Tulumbac jel sam rekao bez prdenja!

  17. Pjer prilicno sam siguran da ce prestati i zaboraviti da je to ikad radio jer je bas mlad...
    Samo mislim da bi to moglo da mu stvori traume u buducnosti ako ga budes zajebavao kad poraste.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.