Moram nekom da se izjadam :((

  1. čaše lomim
    ruke mi krvave

    oci mi suze

    molim te vrati se...

  2. Лете нека бијела говна у ваздуху, а није оно од маслачка. Некако је љепљиво и иритирајуће. Читав дан се чешем ко да сам губав, да му јебем име! Има ли тога код вас, или је неко руско срање у питању?

  3. Фацо то се зове снег :)

  4. Ма јебена топола.

  5. Jeste, jebena topola, ovi sto su sadili to po celom Novom Beogradu, ko da ne znaju sta sade, jebo im pas mater.

  6. То саде свуда у тим плавним подручјима. Ваљда ништа друго неће ту да расте, ил помажу нешто у борби против поплава, ил неког баш брига да засади нешто нормално. Не могу прозор да отворим, накупи се гована по ћошковима у року од ома. Јебени прерасли жбунови.

  7. Сутра матура и киснуће ми глова како кажу прогнозери и остали доносиоци добрих вести.

  8. Мислим да ти ниси та особа која би се требала јадати. :)

    pa vjerovatno se i on jada nekome, niko mu to ne brani

    Ех неваљали Славко... па и женама треба њега

    to faca, objasni mu neke stvari :))

  9. Neka sisa me prestala pratiti.

  10. SlavkO, samo da ti kažem da nisam ja....ja te nisam nikad pratio....

  11. SlavkO, samo da ti kažem da nisam ja....ja te nisam nikad pratio.

    Znam da nisi, bio sam ktitor do pre neki dan. Znam i pamtim, ako me razumeš.

  12. samo pamti....:)

  13. Evo Slavko ja te pratim da nadoknadim izgubljenog pratioca.

  14. Evo Slavko ja te pratim da nadoknadim izgubljenog pratioca.

    Deluje...smirujuće :)

  15. Videh juče nekoga sa nikom Vučica21, kliknem, kad ono bivši nadimak vuk21. Škk? Gledam pol-ženski... E sad ja ne znam da li ktitori mogu da "menjaju" pol pa vukova riba koristi njegov profil ili je vuk21 sve vreme bio žensko. Totalno sam sluđen...

  16. Изгубио у финалу.

  17. mislim da je oduvek pisalo zensko

  18. Kontam da se čoek zajebaje...

  19. Ако се не варам, негде ми рече Вучица да је њој Вук дао профил, а да је он направио нови. Мислим, рекал овде на јавном форуму, или ктитору, да не буде да ширим информације које нису за јавност. Рекли то Каизену, а он променио пол.

  20. Deluje...smirujuće :)

    И ја бих се зготивио да ме прати Свире :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.