Moram nekom da se izjadam :((

  1. ne mog' da nadjem DC patike

  2. Toma je još živ...

  3. Pauk mi odneo motorno vozilo. Kazma devet hiljada. Jebem ti državu.

    Ovo mi je bio drugi put da sam se parkirao u toj ulici, prvi put su me izujedali kerovi. Baksuzna teritorija.

  4. Koji je djavo ljudima danas? Svi nesto nadrndani, brisu se definicije, banuju se ljudi i uopste je negativna atmosfera. Oseca se. Samo se pitam dokle ce to da traje, zasto mora da me ceka tenzija svaki put kad uidjem na sajt?

  5. nemaju ljudi para!! jebu ih profesori u školama, roditelji, šefovi na poslu. žena ih maltretira i moraju na nekoga da popizde, ja tako kapiram...

  6. Tačno to, pare.
    Sad idu ovi nesretni praznici, post je, valja ručak napraviti, sitna djeca, krupna žena, kurac u daljini, jutro nad Beogradom a orah voćka čudnovata.

    Uostalom, šta tebe zabole što su ljudi nadrkani, a?

    Ljudi, ću se kačim na najprvu krušku, lele, tugo golema....

  7. Jebe mi mozak jebena bezobzirnost.

  8. Pre neki dan mi se razlabavilo postolje na mom omiljenom mitraljezu, tako da od tog tužnog trenutka pucam na ovu repatu stoku što mi zavija pod prozorom iz kalaša. Užitak je nikakav, moram stalno da menjam okvire, a iz šarca sam mogao da saspem i po sto komada...
    Inače oružar mi je rekao da će popravka izaći ko nov PA mitraljez, tako da sad moram da drešim kesu i pravac crna berza.

  9. taman sam krenuo da muvam jednu devojčicu iz odeljenja i ovi dadoše rapust!!! jebem ti raspust, da ti jebem raspust

  10. Pa to je to, jebote, lijepo vrijeme napolju, previše slobodnog vremena, čitav dan na dlanu, moš radiš šta oćeš sa njom....

  11. Alien, ovo je mnogo fino, opuštajuće....

  12. skočimiš ma kakvo vreme konačno se čovek zaljubi i oni mi daju raspust. :(
    sad će da se upozna sa nekim i ima da joj skine nevinost i šta ja da radim? štaaaa

  13. Meni se kuka što ću da se zaljubim, a ovaj mlatara kako će ona da se jebe preko raspusta

  14. mare nismo svi isti, jbg... a i ne nalazi se dobra devojka na svakom ćošku. :)
    ovo za nevinost je zajebancija

  15. Ne nalazi, kunem ti se, nego ova moja zaspala, a nedostaje mi, to mene zabrinjava u pm jer izlazimo manje od dva mjeseca :)

  16. Jebajga, Murinjo, zovi je sutra i oduzimaj joj ti nevinost, što Dankan kaže 'U DUHU POSTA I PRAVOSLAVLJA'...

  17. ma boli te kara, a ja sad ovu moju neću da vidim 12 dana.:( i posle kažu da su svi muškarci isti a vidiš kako patimo za njima, jbt? ova moja samo mene zaslužuje, osećam. :D

  18. ova moja samo mene zaslužuje, osećam. :D

    hahahahha kako samouvjereno! :))

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.