Prijava

Kakva tema navlakuša :)

Jovičić je otvorio temu komentarišući stanje umova ljudi koji svoje široko nezadovoljstvo ispoljavaju ovde na sajtu, pritom ostavljajući slobodu da svako kaže nešto o tome... Smešno je jer verujem da ima ljudi koji će za baš te, koji su se oglasili da kažu kako je iskompleksiranost ovde standardna pojava i da popljuju neke tamo X persone, reći da su žestoko iskompleksirani.

Poenta je, taj neko kome možemo po nekim svojim subjektivnim merilima da prišijemo etiketu "kompleksaš", za sebe ne misli to, štaviše, uključiće se u raspravu da popljuje neke druge kompleksaše po nekim svojim merilima.

Meni smešno, vi samo udrite :)

Da li je moguće da se ljudi bave ovim haha :)

Da li je moguće da se ljudi bave ovim haha :)

ljudi se bave seksualnim životom Eve Ras, pa što ne bi i ovim? hahahaha :)

Ja možda isti radim ovo ali rijetko, mada me nervira kad se otvori neka tema, i ja iznesem kilometarski stav, odgovorim svakome, opučim se pišući, i odma' posle mog posta se sve prevrne na zajebanciju i on ne vrijedi boba pišljivog... Pizdim od toga :)

Baksuz ili samo stereotip?

Деда мраз је педофил!

Evo, vidite li o čemu vam pričam? :DDD

СМарко ово није зајебанција.... Ја сам то видео, стварно...

Ја сам много искомплексиран последњих петнаестак дана...

brate kolki post to ti je odma kompleks cim ne moze stat u dve recenice xD

Evo i dalje potvrđujem moj gornji post :D

al komplex je to pajdo kako god da okrenes... znas onu izreku

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/hs329.snc4/41606_2346078629_3365458_n.jpg

a to gore sto kazes napises post od 10000 karaktera a ono sprdancija xD
znas kako to ustvari izgleda... to ti je ko kad se Paja Patak iznervira pa pocne ono SHLJJJJJ SLHJJJJJJJ da drobi da se nervira xD a sta ces neg smijat se kad to vidis xD

brate kolki post to ti je odma kompleks cim ne moze stat u dve recenice xD

+ :)

ja sam sad jeo bonzitu, bas ima onaj cudan ukus. ne znam da li postoji neki slatkis na foru bonzite. jes da nije najbolji slatkis na svetu al drugaciji je.

имаш, све те интегралне стварчице у Здравој храни које мало пошећере или додају мед..

Ne nerviram se ja dok pišem, nego posle :)

Ali mi se sviđa tvoje poređenje :D

SMarko, pomiri se sa sudbinom.

pa da, moja keva pravi za posnu slavu neku vrstu bonzite ali nije to to... trudi se zena, necu da gresim dusu al original je bolji

Ognjetina je objasnio sa "dve rečenice pravilom"! (zato moji postovi obično predju u susedni tab yahoo!mail, ponekad i sve do rečnika Krstarice...)