Prijava

Ovo sam već na drugoj temi predložio, ali sam bio najlepše iskuliran, pa vam ovom prilikom zahvaljujem. :P

Elem, ideja glasi ovako:

Da se izdvajaju tri definicije sa najvećim brojem glasova i to:

Prva u intervalu o 00:00 do 08:00 sati.
Druga u intervalu od 08:00 do 16:00 sati.
I treća u intervalu od 16.00 do 24:00 sati.

Pa da se klikovima glasa za te tri definicije u narednih 24 časova.

Definicija sa najviše klikova postaje definicija dana za dan kad je napisana.

Ovako će, možda, definicija dana kasniti jedan dan, ali će da se ispoštuju autori koji inspiraciju dobijaju tek u rano-večernjem terminu.

Šta mislite?

Mislim da intervali ne bi trebali da budu jednaki... Zato što je većina definicija uveče, pa bi moglo da se rasporedi na recimo 00-10, 10-19 i 19-00, ili nekako slično.
Mada je predlog dobar, i podržavam ga.

Ne bih ja to delio po casovima. Mozda recimo od 08-16 bude ubedljivo najboljih defki tog dana, boljih od bilo kojih iz preostala dva intervala. Bolje bi bilo da se na kraju dana (kao i do sada) sumira skor 5 najboljih defki i da im se da sansa.

Može i tako piro, ono moje je bio samo primer kako bi to izgledalo kad bi bilo realizovano.

EDIT: @neobavesten: Možda da se izvuče više najboljih definicija u jednom intervalu?

neko jenegde pomenuo,m a meni se baš dopalo: da sa strane umesto tog vašeg stoji prikaz top 3-5 najbolje ocenjenih u toku čitavih 24h pa da se one kolju. tako će se ukazati zaslužena pažnja onim definicijama koje trku izgube za plus ili dva.

a sad videh da je ovo veoma slično ovom barakudinom editu :))

ja sam spomenuo, i ne vidim potrebe za intervalima, već non stop koje 3-5 imaju najviše glasova...
...mada to bi možda previše samo te defke favoriziralo, da bi druge teško upale... hmm

Onda ubacimo 6. Ali to bi onda favorizovalo tih 6. Meni je onda jedino logicno resenje da ubacimo 7.

a da ubacimo da mogu da se non stop sa strane vide sve defke dana?

To ne bi bilo posteno prema definicijama od juce, ili od sutra.

Jbg, medalje se prave samo u tri boje. :)
Moralni pobednici na terapiju kod Cavica.

tulum kako ne, i one su bile juče, tj biće sutra...

А ја сам оставила на форуму за модераторе један предлог који је прошао незапажено, а тиче се избора дефиниције дана...
Пошто изгледа највећи број дефиниција настане увече, и самим тим њихове шансе да постану деф дана су мизерно мале (у односу на неку која је постављена одмах после поноћи), можда не би било лоше да се деф. дана бира међу дефиницијама које су постављене у временском периоду између последње одабране и наредних 24 сата.
Тј. ако је дефиниција дана била постављена у 16:00, онда се следећа бира међу дефиницијама које су постављене до 16:00 следећег дана. а ако је та друга била постављена у 13:24, онда се следећа бира међу дефиницијам које су постављене до 13:24 трећег дана... и тако у круг...

(да се не би више дешавало ово што се десило са мојом бзвз дефком)

Definicija ti jeste bezveze ali drustvo kiroprakticara Srbije ce ti biti vecno zahvalno :D

pa dobro marijqana to je ok, ali onda može da se desi da ako je tvoja napisana u 1600, sledeća bude napisana u 16:34 istog dana, i onda
dobijemo situaciju gde se dobiju 2 defincije dana u roku od par minuta.
kada se onda izglasa, ako je sledeća isto recimo u 16:59 onog dana, dobijemo 3 defincije dana u vremenskom roku od nekih 25 sati...

ja sam i dalje za top 5 defki

Ja sam za ljubav.

Ja sam za mir u svetu!