Prijava

Znao sam da je Mrmun Boris Tadić.

Što se svega ovoga tiče najviše mi ide na kurac to što su banovali čoveka bezveze a onda pobrisali sve teme i taj post. To je nekako pičkasto skroz, al ajde. Inače glup fazon, posle Ane LaMun ništa spektakularno.

Шаљем ти пвт. Ниси укопчао поенту, а ја нисам хтео да разглабам.

Ok.

nego sta mislite jel blek znao da ce ga saraniti il ne

Da strojimo mod tim, nema druge. A tulumbac je banovan stvarno, licno sam bio svedok dramaticnih dogadjaja koji su trajali 5-10 min.

Jao pokojni Toza! Jesam reko ja?

Demokratija je stvarno zakon.

Jeste, znao je. Imam negde na pvt, posto sam se sa par moderatora propisno iscascavao. Jebiga, ode predaleko.

Da li je neko sačuvao screenshot, uopšte nisam video to sinoć. o.O

Jel sad mi predlažemo članove?
Ja mislim da bi Remac bio izvrstan moderator, eto odmah jedna zamjena :D

Ja mislim da je i on u tome.

Ima skrinšat na drugoj temi, peki.

Đe remac, on ne zna đe je šupalj :D

pekky imas screenshot na onoj drugoj temi vezanoj za ovo

Kol'ko moraš da kisneš po glOOOvi da bi tako nešto uradio...

SMARKA ZA POSTER MODERATORA

Red je da se u ovo uključi i neko od moderatora.
Manje je bitno kome je ovo palo na pamet, ko je to sproveo u djelo, a ko je jednostavno držao jezik za zubima.

Šala je bila, takva kakva je bila, i sad je završena. Svi imaju pravo da se zbog nje naljute, koliko god da su inače upoznati sa principima trolovanja.

Iz ovoga se može izvući samo jedna pozitivna stvar: pokazalo se da su članovi na ovom sajtu ljudi, sa svim emocijama kao i u stvarnom životu, i ne boje se da ih pokažu – sad više nije u pitanju „prijemništvo“, nego, kao što neko pametno reče – empatija. Dobro je to znati. Dobro je znati to i inače, kad se ne radi o moderatorskoj neumjesnoj šali i o smrti, nego o bilo kakvim osjećanjima bilo kojeg člana sajta. Na to se često zaboravlja.

Takođe, pokazalo se da Vuka djeluje kao prava zajednica, da niko nije izolovana i nezainteresovana jedinka, nego da se komunikacija ostvaruje isto, ako ne i više, kao u RL.

Odmah se ograđujem: ovo NIJE opravdanje NITI iznošenje eventualnih razloga zbog kojih je „šala“ bila pokrenuta. Ovo je čisto samo moja konstatacija nakon svega danas pročitanog i viđenog.

Sigurno je postojao logisticki support u liku nekih "obicnih" clanova.

Tulumbac je verovatno bio taj.

dusan1001
SMARKA ZA POSTER MODERATORA

Ovo je jedini čovjek koji me podržava, fala ti, dužan sam ti pivo za ovo :*

Tandrcak

Kol'ko moraš da kisneš po glOOOvi da bi tako nešto uradio...

Mnogo, izgleda. xD

Hahahahaha ma daj Luli molim te. Da je ovo neko od autora uradio Puj pike ne važi?
Ponavljam to su ljudi koji određuju KVALITET na Vuki. Kontam da vam je neugoda ali ako prođe bez posledica po njihov status stvarno ste dno.

Koje bre izvinjenje?
Nema ništa od toga.
Zajebavate nas celu noć, pa posle izvini.
Ovo je bolest i kao takva valja biti izlečena, da se ne bi više nikad ponovila.
ŠKK brišete teme i sve vezano za ovu priču?
Ne date nam da kažemo šta mislimo o ovom sranju.
Ako ste već napravili sranje, izvolte kašike pa kusajte i vi malo.