Prijava

Колико водите рачуна о хигијени? Притом не мислим на оно основно - туширање и прање зуба, капирам да мање-више сви овде мање-више редовно то одржавају. Мада, опет, да ли?

Дакле, пар питања:

1. Да ли перете руке по доласку из града, или се одмах хватате за предмете по кући?
2. Је л' перете руке ПРЕ вршења нужде или само после? Да ли уопште перете руке? Или сматрате (као већина људи) да су руке по дифолту чистије од гениталија? Неке статистике показују да већина савремених гениталних инфекција долази од прљавих руку, а не од незаштићеног секса.
3. Кад сте последњи пут дезинфиковали тастатуру и миша? На истима се за недељу дана намножи више патогених организама него на псу луталици.
4. Да ли перете лименке или волите да конзумирате пљувачку пацова из магацина где су исте стајале и прљавштину са руку које су их стављале на раф у продавници?
5. Да ли перете воће и поврће? И како их перете?
6. Је л' делите чаше, флаше, лабела, шминку и остала срања са другим људима?
7. Колико често мењате пешкир и да ли користите више пешкира у исто време?
8. Да ли улазите обувени у кућу или пуштате да вам људи улазе обувени? Ово се нарочито односи на спаваће собе.
9. Да ли се пресвлачите по доласку из града или истим панталаонама у којима сте седали на седишта по аутобусу седите и по кући?
10. (за жене) Да ли лети седате голим бутинама на седишта у превозу и на столице по кафићима? (ово је најефикаснији начин преношења кондилома)
11. Да ли имате посебан сапун или цела породица користи исти? Да ли користите течни сапун за прање руку или обичан?

4. Да ли перете лименке или волите да конзумирате пљувачку пацова из магацина где су исте стајале и прљавштину са руку које су их стављале на раф у продавници?

Nije to to bez pišaćke pacova.

Nije to to bez pišaćke pacova.

Знам. :))
На тој тачки сам пао.

4. Да ли перете лименке или волите да конзумирате пљувачку пацова из магацина где су исте стајале и прљавштину са руку које су их стављале на раф у продавници?

Ja kupim gajbu...pa ono bude u celofanu...

4. Да ли перете лименке или волите да конзумирате пљувачку пацова из магацина где су исте стајале и прљавштину са руку које су их стављале на раф у продавници?

Пиво је вредно ризика.

Је л' перете руке ПРЕ вршења нужде или само после?

???
Samo pederčine peru ruke posle pišanja!!!
Pobogu, držo sam svoj kurac u ruci, ne tuđi...

EDIT:

Колико често мењате пешкир и да ли користите више пешкира у исто време?

To ti se, bato moj, zove srpska intima... :)

Nije to to bez pišaćke pacova.

Ворд јеботе!

Ја заправо нисам ни размишљао до сад о лименкама и пацовима.
А јебеш га, мора мало да се челичи имуни систем.

1. Desi se da zaboravim...u zavisnosti od trenutnog stanja.
2. Da budem iskren...samo posle.
3. Nisam dezinfikovao, ali jesam usisavao.xD
4. Vec rekoh.
5. Perem. Vodom. :o
6. Da.
7. Posle tusiranja koristim 2, 1 nije dovoljan. A menjam ih cesto.
8. U dnevnu sobu obuveni, spavacu ne.
9. Ne vozim se busom, ali uglavnom se uvek skinem/okupam.
10. /
11. Tecni.

???
Samo pederčine peru ruke posle pišanja!!!
Pobogu, držo sam svoj kurac u ruci, ne tuđi...

Па, јеботе, држао си свој курац, а је л' оћеш и други да га држе кад се рукују с тобом?
Океј, да знам за убудуће кад се будем руковао с тобом - држао си свој курац у руци. xD

И шта се сви хватате за те лименке пива одма, као да га нисте видели 100 година. :))

а је л' оћеш и други да га држе кад се рукују с тобом?

Dizvineš, zašto bi me isti taj kurac boleo za nekog drugog...?
Jednostavno, volim da delim svoje telesne lučevine i mirise sa drugima... :p

И то што кажеш... :Д

10. (за жене) Да ли лети седате голим бутинама на седишта у превозу и на столице по кафићима? (ово је најефикаснији начин преношења кондилома)

Ma daj.

Пошто су ми одговори већином као Едијеви, само ћу да изменим неке:

1. Desi se da zaboravim...u zavisnosti od trenutnog stanja.
2. Da budem iskren...samo posle.
3. Nisam dezinfikovao, ali jesam usisavao.xD
4. Vec rekoh.
5. Perem. Vodom. :o
6. Чаше и флаше, понекад.
7. Posle tusiranja koristim 2, 1 nije dovoljan. A menjam ih cesto.
8. Увек носим кућне папуче кад сам код куће.
9. Седим у истим.
10. /
11. Tecni.

Ma daj.

Шта? :) Никад ниси видео девојке како то раде? Ја вала виђам свако лето и смучи ми се живот с једне стране, с друге стране ми их буде жао.

HHAHAH umretiću od smeha... :D :D

8. Да ли улазите обувени у кућу или пуштате да вам људи улазе обувени? Ово се нарочито односи на спаваће собе.

Mnogo je higijenskije ući obuven. Samo počistiš blato posle. A ako se izuje em zdima, em gljivice, bakterije, mude sarme. Ozbiljno.

To izuvanje je samo nasledje od Turaka.

To izuvanje je samo nasledje od Turaka.

Једна од паметнијих ствари које смо наследили.

Džimi, 'oću kurac sve to da perem! Gori si od "Blic zdravlje".

@Gambi
a šta kada treba da zovneš na ručak prijatelje koji su ti dotad pomagali na njivi da razbacate stajsko đubrivo...?
Šta ćemo tad...? M...?