Prijava

Dzimi to za kondilome nije tacno, ali uopste. Ostavi ti pricu ginekologa, izmisljaju oni aseksualne puteve prenosenja samo da ne bi unosili nemir u veze/brakove. HPV se prenosi telesnim tecnostima i vrlo je neotporan na uslove spoljne sredine.

HPV se prenosi telesnim tecnostima i vrlo je neotporan na uslove spoljne sredine.

Бојим се да ниси у праву. Да ниси у праву доказује, између осталог, и огроман број оболелих девојчица које још нису ступиле у сексуалне односе, тако да нису могле да добију вирус разменом телесних течности. Позната ствар.

Brate, kad iscuri sekret i ti sedneš na to...
Jednom sam sanjala da su me milioni zagađujućih čestica, bakterija i sranja ubili kad sam ih udahnula. Toliko sam opterećena.

Dobro, nije baš toliko strašno, ima ispada, ali navikneš se, veruj mi... A Patris je ozloglašen, moguće da je to bio 5. blok, no, ja preživeh... :) Ali, baš 6 meseci... Mogla je prosto da ode na neki drugi sprat...

Džimi, HIV se prenosi i nasledjivanjem.

Ali, baš 6 meseci... Mogla je prosto da ode na neki drugi sprat...

Па, дечко јој је становао приватно ту близу, па се код њега купала. :))

Jednom sam sanjala da su me milioni zagađujućih čestica, bakterija i sranja ubili kad sam ih udahnula. Toliko sam opterećena.

И ја понекад имам сличне трипове.

Džimi, HIV se prenosi i nasledjivanjem.

ХИВ је ретро.
ХПВ је ин и урбан вирус који хара.

Eve ti link, doduse i tu pise ovo sto ti kazes.

Ali ipak mislim da je prcanje br. 1 faktor.

Uf, ti domovi...
UzNes lepo stan k'o ja, i uzivas. :D

Ali ipak mislim da je prcanje br. 1 faktor.

Па, добро. Није да није. :))

Aha, to već ima smisla :))
Kažu da ne treba preterivati sa higijenom, naš organizam mora sam da se izbori sa tim raznim bakterijama i često uspeva u tome...

Brate, kad iscuri sekret i ti sedneš na to...

Kod vas ljudi ne nose odjeću?

Dajte, nemojte da me tripujete više, gori sam bakteriofob od Majkla Džeksona.

Eh majku mu, da se nas zivot odvija po starinski srpski obicaji ne bi bilo ni HIVovi ni HPVovi, zene bi se nevine i punoletne udavale i radjale po 10-15 deteta, gde bi nam bio kraj.

Ja ladno pročitao HIV gore. Bolje didem da spavam. :)

Bolje didem da spavam. :)

Боље! :))

Одо' и ја д ачитам књигу.

Kod vas ljudi ne nose odjeću?

Pa probije kroz odeću. Pogotovo kroz bušne gaće debele ciganke koja nosi suknju.

Pa probije kroz odeću. Pogotovo kroz bušne gaće debele ciganke koja nosi suknju.

:povraca:

Nemam para za stan, realno :) Pa onda trpim :)

Luli, nije to tako strašno, da jeste, svi bismo imali neki stomačni virus, u najmanju ruku...

Pa probije kroz odeću. Pogotovo kroz bušne gaće debele ciganke koja nosi suknju.

:povraca:

Kod nas se Ciganke ne voze busom. Rasizam, šta'š.

Kod nas se voze (od) pozadi.