Prijava

Džimi, 'oću kurac sve to da perem! Gori si od "Blic zdravlje".

Они су, бре, за мене јуноше.

Tad ču da im postavim u dvorište. :)

Хахахахаха, Френки, подржавам! :)

Ja provedem mesec dana u šumi, kupam se i perem zube jednom nedeljno i to ferijem. nikad ništa, otporan sam postao.

Pročitah prvi post, čudi me što nisam umro do sad...

Tad ču da im postavim u dvorište. :)

Koje dvorište u po jeseni, na 5 stepeni celzijusa, po prilično kišnom, tmurnom danu...?
:urokljivogledajućismajli:

Vidio sam, Džimi, ali ne vjerujem da je to "najefikasniji način".
Gdje to iskopa? Rekla ti Ljiljana Habjanović-Đurović onomad na sajmu?

Koje dvorište u po jeseni, na 5 stepeni celzijusa, po prilično kišnom, tmurnom danu...?
:urokljivogledajućismajli:

Саће да ти каже ''Ко их јебе, кад су кметови''

Ко их јебе, кад су кметови

Pošto trenutno živim u domu, generalno, nehigijena je na zavidnom nivou... Iako je dom ženski, svega sam se nagledala. Što se mene tiče, pranje ruku je obavezno, koristim više peškira, voće uvek perem vodom, šminku ne pozajmljujem, koristim svoju... Kako nemam spavaću sobu, već je ova jedna i spavaća i kuhinja i čitaonica i soba sa goste, većina njih ulazi obuvena, mi posle čistimo i tako... :) A za ove butine... Recimo da ne oblačim ništa tako kratko, tako da... ne, ne sedim :)

Vidio sam, Džimi, ali ne vjerujem da je to "najefikasniji način".
Gdje to iskopa? Rekla ti Ljiljana Habjanović-Đurović onomad na sajmu?

:)) Јесте, тако се најчешће преноси + прљавим рукама. То ће ти рећи било који гинеколог. Брате, па питај девојку! :P

Moje. :)

Strašno!
Ne računaj onda na moju pomoć, kada ti bude trebao neko da ti razbaca đubre...
Mog'o bih samo eventualno da poorem i to za dvajes' evrića... :)

Ne mogu, blam me da je pitam o ženskim stvarima.

Ja sam malko opterećena i gadljiva što se tiče higijene. I razmišljam o još zilion stvari pored ovih koje je Džimi nabrojao. Ali, kad nemam uslova, tipa da operem tu limenku od pljuvačke pacova :D onda stisnem zube i trudim se da ne razmišljam o tome.
Dok sam se vozila busom trudila sam se da uopšte ne sedam na ta sedišta, osim kad sam baš umorna i ne mogu da stojim.
Može svašta da se prenese kad sedneš na tuđe, još uvek toplo, mesto. Provereno.

Pošto trenutno živim u domu, generalno, nehigijena je na zavidnom nivou... Iako je dom ženski, svega sam se nagledala.

Мени је колегиница причала да се 6 месеци није истуширала кад је била у Патрису (не знам тачно који блок), јер су зидови туш-кабина били масни од неке штроке, а одводи запушени остацима од тампона и искоришћених уложака.

voće uvek perem vodom

Ne koristiš deterdžent???

Strašno!
Ne računaj onda na moju pomoć, kada ti bude trebao neko da ti razbaca đubre...
Mog'o bih samo eventualno da poorem i to za dvajes' evrića... :)

Ne treba, imam ja moje kmetove. :)

Meni žena farmaceut. Kome žena nije farmaceut taj ne zna šta je higijena... :(

Dahijo prokleti... :)