Prijava

Jes, aj zamisli sad sebe prije hiljadu godina kako imaš bulju čupavu kao ovca, i nahvata se svega od nebrisanja, pa imaš dredove na dupetu i onda kad god sjedneš na kamen imaš ispod sebe te dredove, da ti ne bude hladno guzici.

A kesice kecapa koje uzmete u Meku? Ko zna gde su bile i ko ih je dirao, pa vi dodirujete rukama neoprane dok ih stiskate, pa onda krompirice jedete tim istim neopranim rukama (a to sve pod pretpostavkom da ste ih zapravo oprali pre nego sto ste seli da jedete krompirice). Bljuv.

Постоји неко ко се храни у Меку? Мислила сам да је та врста изумрла.

Ja u Mek nisam ušao ne pamtim, sranje živo.... Uvek radije odem na pljedžu ako mi se jede nešto....

америчка глупост

A kesice kecapa koje uzmete u Meku? Ko zna gde su bile i ko ih je dirao, pa vi dodirujete rukama neoprane dok ih stiskate, pa onda krompirice jedete tim istim neopranim rukama (a to sve pod pretpostavkom da ste ih zapravo oprali pre nego sto ste seli da jedete krompirice). Bljuv.

Не идем у Мек. Али кад одем у так онеки ресторан (типа КФЦ), то је у неком од тржних центара, тако да, хвала богу, имам где да оперем руке (још поседују мени омињени проналазак - неконтактну славину). Па ми се може да пипам шта ми душа иште од хране. :)

A da li peres te kesice kecapa, Dzimi? Isti fazon kao za limenke...

Нисам имао прилике да употребљавам то, али бих их можда пребрисао влажном марамицом или их дао жени да их испрска Алкосептом. :)

TO!:)))) Alkosept rulz;)

Ne treba biti opterećen čistoćom, jer to loše utiče na imunitet. Mene je mama kad sam bila mala brisala alkoholom kad mi neko priđe, pa mi je prva izgovorena rečenica bila boli me grlo, koje je uzgred od tad, pa do danas retko prestajalo da boli. Napadale su me sve moguće bakterije, gljivice i patogeni mikroorganizmi, a brisala mi je ruke dezinfekcionim sredstvom i nakon držanja daljinskog, a domestos se u kući poštuje više od ikone.

Ja ću svoje dete bacati u pesak da se igra, nek slobodno proguta kišnu glistu, ako mu se piša može i na autobuskoj stanici, ne mora baš svaku jabuku da opere i neću mu dati da se kupa svaki dan. Pa valjda će izgraditi neki imuni sistem, ako mu je već majka ko od govana napravljena.

Inače, ginekolog mi savetuje da ne koristim nikakve intimne gelove i to, jer vagina najviše voli kad je opereš mlakom vodom, jer joj u suprotnom menjaš kiselost.
Meni je to ipak malo bljuc, ali kad razmislim, nije moja baba imala Eucerin da njime trlja polnu regiju, pa je rodila 3 dece, ima 89 godina i čila je i veselija od mene.

Pajko, lubrikant mi preporučuješ, ili?

ma kad si kod gelova :)

Ahahahahaha ti si genije.

bolji je crveni nemoj plavi da kupujes sranje je:)

Pajko, ne treba meni to :)

e jbga taman sam hteo da ti ulepsam dan

Ja ću svoje dete bacati u pesak da se igra, nek slobodno proguta kišnu glistu, ako mu se piša može i na autobuskoj stanici, ne mora baš svaku jabuku da opere i neću mu dati da se kupa svaki dan.

Udaj se za mene!

strokavi ste oboje ae zdravo avala film

strokavi ste oboje ae zdravo avala film

Zašto štrokavi?