Највеће испале при мувању

  1. Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!
    Koja epiČna pobeda! :D

  2. Опет овај гагафаил каки. Да ми је знати како увек наиђеш на сисату плавушу на штиклама.

  3. opet ti troluješ... tako što sam bio na moru u crnoj gori, gde takve samo pršte...

  4. Не, не тролујем. Само ми не иде у главу зашто толико потцењујеш вукајлијаше и мислиш да ћемо се примити на те приче.

  5. arei kulenu ubio si jednu od najboljih tema!!!

  6. Muvam ja neku ribu duže vreme, i sad ona pristane kao da se vidimo, al pod uslovom da povedem nekog druga jer će ona da dođe sa drugaricom. I sad sedimo mi u kafiću i ja vidim obe gledaju u druga...šta god on kaže one umiru od smeha, ja odvalim neku foru, niko se ne smeje. Eventualno drug me ispoštuje. On opet nešto kaže, a one u smeh kao ''hahhah koji lik''. Uglavnom, mene maltene isključile iz komunikacije i samo sa njim pričaju.

    Odemo mi u stan kod druga, on kao iz zajebancije ''mogli bi svi do mene da se zezamo'', one osmeh od uva do uva, pristale.
    Zovnemo taxi, dođe taksista i kaže kao nešto u fazonu da su mu sjebani amortizeri bla bla, nije znao da nas je četvoro i kao može samo troje da poveze, okej nema frke kažem ja, i rekoh mi da pozove i drugo vozilo pa ćemo mi da se podelimo dvoje u jedan dvoje u drugi.
    Uđe drug u taxi, kad ono obe uđu za njim i smeju se kao 'hihihihi'. Okej, doćiću ja sam sledećim...Sedimo mi tako, i drug ovu jednu odvuče u sobu, nema njih već 10 min, počnem ja kao da se ljubim sa ovom, al vidim da je nezainteresovana. odjednom kaže ona da ide u sobu kod njih da pita nešto drugaricu.
    Uđe ona, zatvori vrata i ja sedim i čekam. Nema je već više od 5 min. Uđem ja u sobu kad ono ona prva devojka što je odvukao u sobu mu sedi gola na faci, a ova druga ''moja'' mu puši O.o ??? okeeeej ja shvatim šta je u pitanju, vratim se u dnevnu, natočim sebi viski koji sam sam platio, a one popile više od pola i ono, nije mi bilo prijatno, osećao sam se kao izmet.
    Završe oni brzo, za nekih 15 min, valjda im bilo glupo da me kao ostave samog.
    eto...

  7. Ја бих му издрко у фрижидер и отишо кући

  8. hehe, pa otišao sam u wc dok su se jebali i ispišao sam se u sve šampone i kreme koje ima u kupatilu, tako da se i on i cela njegova prodica šamponirala mojim urinom narednih nekoliko dana.

  9. hehe, pa otišao sam u wc dok su se jebali i ispišao sam se u sve šampone i kreme koje ima u kupatilu, tako da se i on i cela njegova prodica šamponirala mojim urinom narednih nekoliko dana.

    +1

  10. hehe, pa otišao sam u wc dok su se jebali i ispišao sam se u sve šampone i kreme koje ima u kupatilu, tako da se i on i cela njegova prodica šamponirala mojim urinom narednih nekoliko dana.

    Хахахаха, који објасн мајко мила. Требао си и да се попишаш и да издркаш у те креме.

  11. Tvoj ortak je žešća pičketina, uzgred.

  12. hehe, pa otišao sam u wc dok su se jebali i ispišao sam se u sve šampone i kreme koje ima u kupatilu, tako da se i on i cela njegova prodica šamponirala mojim urinom narednih nekoliko dana.

    ХАХАХХАХАХАХАХАХАХА :Д

    Tvoj ortak je žešća pičketina, uzgred.

    Амин

  13. Петре, имаш најјаче приче што се тиче сексуалним искустава. Прво онај друг са смрдљивом курчевином па сад овај што те зајебао, а ти му се попишао по свему што си стигао. :Д

  14. Требо си да му се пришуњаш ко пантера на прстићима и утераш му нагло карину у буљу док их он кара па нек се јебе још!

  15. Требо си да му се пришуњаш ко пантера на прстићима и утераш му нагло карину у буљу док их он кара па нек се јебе још!

    nisam hteo da ispadnem ljubomoran pa zato nisam pravio nikakve scene. Još kad su završili i seli da pijemo piće, ja uzo pa samo nešto čačkam mobilni da ispadne kao da se dopisujem sa nekim ribama i da me zabole bulja što nisam jebo.

  16. Заболела би тебе буља да си јебо, јер какав ти је овај, ућера би га и теби

  17. Заболела би тебе буља да си јебо, јер
    какав ти је овај, ућера би га и теби

    Ahahhahahahaha :D

  18. Ali realno, kako si uspeo da se popišaš u šampone? Ne znam kako mož da pogodiš onoliki otvor ako me razumeš? Da ti nije mali? :)

  19. lažeš Petre, zakuni se! otpao ti ako lažeš!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.