Највеће испале при мувању

  1. Bilo pre par godina... Bili ja i 3 ortaka u nekom diskaću i snimili par dobrih pičaka i jedna tenk sa njima... Ali imala je ono što bi se reklo bignaturals... Sise pune čvaraka. I ortak, mortus pijan kaže : sad ću da je startujem...

    Ortak: hdgdjekofksloeadh (mumla nešto)
    Debela: šta?
    Ortak: jel znaš da ti se vide bradavice kroz majicu?
    Debela: :šamar: :šamar: :kolenaujaja:

    i mi se prevrnuli na pod od smejanja....

  2. sylar011

    Bilo pre par godina... Bili ja i 3 ortaka u nekom diskaću i snimili par dobrih pičaka i jedna tenk sa njima... Ali imala je ono što bi se reklo bignaturals... Sise pune čvaraka. I ortak, mortus pijan kaže : sad ću da je startujem...

    Ortak: hdgdjekofksloeadh (mumla nešto)
    Debela: šta?
    Ortak: jel znaš da ti se vide bradavice kroz majicu?
    Debela: :šamar: :šamar: :kolenaujaja:

    i mi se prevrnuli na pod od smejanja....

    http://www.youtube.com/watch?v=yGXgtHooyF8

  3. nije išla ta muzika...

  4. JamesBond
    E pa ja vam sutra uveče javaljm da li sam se gadno ispalio :)

    paa?? mi cekamo 10 dana picko lazljiva! nisam spavao 10 dana cekajuci tvoju ispalu!!!

  5. paa?? mi cekamo 10 dana picko lazljiva! nisam spavao 10 dana cekajuci tvoju ispalu!!

    Изгледа да није била испала, вероватно јебе хД

  6. lololo a rekao je na prosloj strani (ili tako nesto) da ne jebe! znao sam da laze, smrad mali.....

  7. Ma ispala ipo, al' neću da pričam :/

  8. Bonde jel shvatas da nas ovako samo jos vise ubjedjujes da ti ustvari jebes! pricaj ispalu inace ti ostade poznat kao jebac :D

  9. Ma ispalio sam se majke mi ! Ne jebem bre, ne jebem keve mi !

  10. Dopisivao se ja sa nekom gaborkom a mislio sam da je dobra jer sam je video na brzaka u gradu i nasli se mi na sastanku... , kako sam dosao video sam koliko ima sati ali sam je ispostovao do kraja nisam hteo da je iskuliram odmah, samo je problem bio isterati je iz kola jer je cekala poljubac za laku noc, e to su muke :D

  11. ti imas kola? a sta vozis?

  12. Upravo sam fasovao jednu ispalu.

  13. Više se ona ispalila nego ja. Elem, odemo mi na piće(više pića). Nakon što se uradismo, ja krenem nju da muvam ti si se meni oduvek sviđala, neke takve patetične fore. I tako mi razglabamo o nekim sranjima, i ja požurujem, požurujem. Budala. Elem, ona meni kaže da ona misli da sam joj davno izgubljeni brat, i da je naše prijateljstvo nešto važno njoj. I došlo vreme da se razilazimo. Dolazi onaj konobar, ja kaem da odvojeno plaćamo. Ona gleda mene nako porpeko, začuđeno valjda. I ja njoj reknem:''Jebi ga, nije ovo sudar, pa da plaćam za oboje, drugovi smo.'' I ja platim, te zatim odem. Ko zna šta se desilo sa njom, ne pričamo više. Majku joj ispaliteljsku. Elem, Vule, pričaj! :))

  14. brate, kontam da si ti ovdje isp'o žešći tenkre...

  15. Lozničanin bauaahahahahahhahahahahhaha
    Konobar: Šta pijete !?
    Ona: Suvi Martini !
    Ja: AJ vozdra , zena mi se poradja !

  16. Мајку јој јебем, она ће мене да испаљује. Нек сам испао тенкре, мош њој да за'валиш. :Д

  17. будва, мај ове године, ја и ортак сами као духови на шеталишту, јуримо неке цавуље, кад искоче са стране две добре иду у истом смеру као и ми, па ја јелте да испаднем културан..
    - Извините, да не идете можда у Трокадеро?
    - Где год да идемо, идемо саме..

  18. - Где год да идемо, идемо саме..

    ХАХАХАХАХХАХАХАХАХА ХАРВИ УМИРЕМ БРАТЕЕ АААААААААААХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХ

  19. а било је сурово

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.