Највеће испале при мувању

  1. ''Jebi ga, nije ovo sudar, pa da plaćam za oboje, drugovi smo.''

    Surovo. I like it :)

  2. Е да...
    Сад се сетих како је један лик покушао да смува моју најбољу другарицу на фору:
    ''Знаш, ја сам био на Флориди и тамо сам радио као оштрач ножева...''

  3. ''Знаш, ја сам био на Флориди и тамо сам радио као оштрач ножева...''

    Ову фору нисам сконтао. Јеби га, ил сам ја глуп ил је фора преглупа да је мој мозак компрехензује.
    Фала сингра. :)

  4. Nisam je ni ja skontao lol.

  5. BlackArrow
    Dopisivao se ja sa nekom gaborkom a mislio sam da je dobra jer sam je video na brzaka u gradu i nasli se mi na sastanku... , kako sam dosao video sam koliko ima sati ali sam je ispostovao do kraja nisam hteo da je iskuliram odmah, samo je problem bio isterati je iz kola jer je cekala poljubac za laku noc, e to su muke :D

    e, klasicni fejsbuk zajeb.
    na slikama ne vidis krive dlakave noge. ne vidis da je lijeva noga kraca od desne. ne vidis kriv nos i celicnu protezu na zubima. na slikama ne vidis da joj jedno oko gleda Skadar drugo Zadar.
    e da, i na slikama ne smrdi iz usta.... jebiga, stvarnost rusi sneska....

  6. Danas se proslavili vukajlijaši koji su se okupili u velikom broju. Zaključili smo da svi jebemo, osim prankmastera koji je došao sa ribom i pokvario trip da muvamo maloletnice.

    Sedimo na platou, i iza nas nekih 5-7 klinki pali neke kartone, flaše i kese bože sačuvaj... Myth se okreće i gleda ka vatri. Ja pravim opkladu sa prankom da mogu sa spomenika da se ispišam na vatru (koji fail nisam ni pišao na kraju).... Mladi myth skače dole, predstavlja se jednoj od maloletnica, seda pored nje i nastavlja da gleda u vatru. Odjednom, grupa vukajlijaša od koje se odvojio postavlja sebi pitanje: "zašto nam to radiš decxko?" Lagano, grupica silazi sa spomenika i kreće upoznavanje sa novopečenim srednjoškolkama. Ludi Čak i Myth intenzivno muvaju devojčice. Posle pola sata čavrljanja, devojke jednostavno odlaze, ostavljajući nas u neznanju o fejzbucima

    a evo i dokaza da je Myth muvao maloletnice, ali se pravi nevin... (brate što imaš stalno facu ko da te neko trpa u rektum)

    http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/270061_2214587809489_1391396759_32581803_7957110_n.jpg

    kako te gleda ova u dopičnjaku šmekeru...

    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/268731_2214589689536_1391396759_32581807_3069549_n.jpg

  7. Zasto si transfer sylare? :)

  8. a moram malo... kad si 25-ogodišnji Čak Milosavljević :D ti si transferčina kad sad pogledam bolje... add me na fb imaš moj link na profilu...

  9. Знатчи лудница.

  10. Pa kad ovaj Mit kreten me predstavlja kao jebenog Caka Milosavljevica, daj bre...

  11. kakva kraljina.... nema veze bolje si prošao od mene, ja sam pionir u karateu :D a triša je menadžer u banci :D

  12. 30-godišnji bankar je imao najviše šansi al' je bio stidljiv pred maloletnicama....

  13. Ja pravim opkladu sa prankom

    Inače, kladili smo se u godinu dana klitora. Sajlare, ne moraš godinu dana da mi uplatiš, al' uplati barem mes' dana. :D

    Doš'o sa Midori, šta ima da muvam tamo neke maloletnice, to bi mi bilo k'o s konja na magarca.

    Čače, šta se žališ, mene je predstavio kao Stefana Kostića.

  14. ahahhahahah da ti si kostić aaaaa jaaaaaadaaaaaaaaaaan :D

    reci mi kad ti ističe da platim

  15. Pa nemam klitorisa. :) Uplaćuj odma'.

    Da, ja sam prokleti Kostić.

    MYTH, ZASXTO SI MI TO URADIO DECXKO?!

  16. daj mi broj profila i sve što treba na pvt

  17. SYLAR, ZASXTO MI TO RADISX DECXKO?!

    Nisam, jebote, nisam. Nema me na jedan dan i već me userete.

    Ajd, nema veze. Gotovo je sad.

  18. Prank, maj men, jebiga, sve emo cave gledale u tebe, mora da si Kostić. :))

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.