Највеће испале при мувању

  1. NEMA ISPALE KOD MENE IDEM SAMO NA SIGURICU

    из двојке у кеца

  2. Како то мислите, испале при мувању?

  3. А то, па то је свакодневица, хе хе

  4. mene je bog blagoslovio: em sam ružan i glup, em ne jebem.

    FAK JEA

  5. ја ево скоро договорим се с једном да се видимо све до јаја ово оно обријем се после месец дана чак ни лука тог дана нисам јео изађемо ми шетамо шетамо кад наиђе прилика ја је шчепах да је обалим кад ће она мени неће има дечка, ја штакојкурац одем збришем нестанем од тада је у очи погледо нисам, јавио јој се нисам, блам ме већи није уфатио још сам се фалио био како идем да наватам старију, ееј

  6. Što joj nisi reko IMAŠ I GAĆE PA ĆE DA TI SPADNU OPAAAA i onda bi ti njoj šuknuo.

  7. Nije to blam, ispao si muskarcina !
    Ja isto tako vodao celo vece klinku od 17 da bi mi rekla ima decka, a ja odmah kuci .

  8. IMAŠ I GAĆE PA ĆE DA TI SPADNU OPAAAA

    Ovo se mora upisati u svesku. Prvom prilikom cu pokusati da iskoristim.

  9. Eo ortakove ispale kojima sam bio svedok lolol..

    Prilazi on dvema devojkama i počinje sa spikom, mnogo lošom.

    - Znam da nije lepo pitati damu za godine, ali koje si godište?
    - Heh, Devedeset treće.
    - Najbolje se meće.
    I sad riba ga gleda kao debilčinu najveću, ne zna šta da kaže, a drugarica pored se smeška, on se okreće prema njoj:
    - A? A? Oćeš ti?

    Sledeća.

    Prilazi devojkama za stolom, 4 ih je bilo i sad svakoj počinje da priča nešto, ispalile ga sve 4, ion ovoj zadnjoj:
    - Je l ti se puši kurac kad izađeš iz kade?
    - :gleda ga pogubljeno: Seljačino.

    On se okreće prema drugom ortaku i pita ga:
    - A tebi a?
    - Ajde beži Antiša, idemo.

  10. Taj tvoj ortak je veliki lik :D ima jos?

  11. Budala, svašta je bilo al ovo nije ispala.

    Kad je bio u CG, za par noći uzeo par iljada eura na ruletu, i sad ode u kafić, naruči džek i bleji, pocepa se, ode kući, i jedno veče prilazi mu neka ruskinja ;pritom on ruski bolje priča nego maternji; primila se, smuva je on tu, opali i tako. I proda joj priču kako ima jahtu(a jahtu je stvarno ima njegov ortak) , pozajmi on jahtu, i sve lepo, ona mu sve veruje, dok jedno veče nije potrošio sve pare pa je bio primoran da se sakriva od nje.

  12. Skočimiš
    Što joj nisi reko IMAŠ I GAĆE PA ĆE DA TI SPADNU OPAAAA i onda bi ti njoj šuknuo.

    A ona kaže NEMAM OPAAAAAAA

  13. Другар се на мору у Грчкој чини ми се наложио на неку кроасанку и мувао је два-три дана, али није провалио да је рватица (?!) и шетали по плажи и видели неку испред са шаховницом на гујсци, оне гаће са заставама, и он оплете "Види ону хрватицу са шаховницом тамо, јебем ли јој мајку усташку!", ова његова само побегла.

  14. Lik stoji sa ortacima ispred radnje prilično pijan (subota veče) prilaze dve cice, jedna od njih ulazi u radnju a ova druga je čeka ispred. Lik krene da muva tu što čeka, kenja lik, lupa, zavodi, ona kulira... U jednom momentu ona vadi mob jer ne zna gde da gleda više, kad će on njoj, ajde dobro kad si navalila, piši 064/263...

  15. Moj drug muva neku pičku u školi. Inače ta je četvrta godina, a moj drug prva. I sad oni pričaju, pričaju i ona mu u jednom trenutku reče da mora da ide, i on čisto onako bezveze pita gde će i ova mu ladno kaže da ide kod muža. Trebalo mu je nekoliko dana da se oporavi od tog šoka.

  16. A ona kaže NEMAM OPAAAAAAA

    А ти јој кажеш: "Немаш гаће, дај пичку! То имаш."

    Duče
    Budala, svašta je bilo al ovo nije ispala.

    Kad je bio u CG, za par noći uzeo par iljada eura na ruletu, i sad ode u kafić, naruči džek i bleji, pocepa se, ode kući, i jedno veče prilazi mu neka ruskinja ;pritom on ruski bolje priča nego maternji; primila se, smuva je on tu, opali i tako. I proda joj priču kako ima jahtu(a jahtu je stvarno ima njegov ortak) , pozajmi on jahtu, i sve lepo, ona mu sve veruje, dok jedno veče nije potrošio sve pare pa je bio primoran da se sakriva od nje.

    Бар је јеб'о Рускињу! То је мој највећи сан. Да опалим неку руску плавушу. А и кад чујем да женско говори руски (не мора да буде Рускиња, може и Украјинка. :)))))))...), на то се напалим као млад мајмун.

  17. Inače, još je nešto uradio u CG, bilo na vestima lololo, neću da kačim.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.