Највеће испале при мувању

  1. Pisi sta je radio ,nema veze ?

  2. Koliku je kaznu dobio?

  3. Sećam se da mi je jedna vrištala u facu od smeha kad sam joj reko' da mi se dja i da sam se čak i zaljubio :D

  4. Doživela devojka orgazam na prvi pogled.

  5. Ево још један, био у кафићу с друштвом гледам ја једну цуру видим гледа и она мене и тако гледа гледа па се насмеши мени се нормално муда увукла нема шансе да јој приђем рекох ма не гледа мене кад ће она мени показује прстом да дођем ја се окрећем утврдим да мени показује ја се усро прилазим типа овако

    http://flvrd.com/static/p/dog-in-shoes-gif.jpg

    креће она мени нешто на увце кад чујеш ''ај ме упознаш с другаром'', реко ја себи шупичкуматерину урадих нешто 'вако и вратих се испијању чега већ

    http://d22zlbw5ff7yk5.cloudfront.net/images/cm-28465-0508c4629cb9cf.gif

  6. Doživela devojka orgazam na prvi pogled.

    Nije na prvi, mi smo se celo leto druzili :D

  7. Одем пре месец и по дана са друштвом у један локални клуб, била је нека ТДИ журка, и тамо спазим једну лепу плавушу. Цело вече се премишљам да л' да приђем или не, међутим нисам, а и било је још девојака око мене, таман би изгледало као да тражим хлеба преко погаче. Наравно нисам сазнао како се зове. А да буде све чудно две девојке које су изашле то вече са мојим друштвом њу познају, али да буде још веће лудило, нису се ни поздравиле, а били смо за суседним столовима. Ја не будем лењ сутра дан одем на Фејс, на профил тог ноћног клуба и видим албум са сликама са журке од претходне вечери. Видим једну њену слику, таговали су је и ја сазнам како се зове. Пошаљем јој позив за пријатељство, она прихвати. Ма све је на месту. И плава је, и навија за Звезду, једино користи повремено W, али добро, има времена, научиће да престане да се глупира тиме, још ће и ћирилицом да почне да пише као ја. :)))))))

    Следећег викенда изађем ја на исто место. Она окружена буљуком другарица. Ја се премишљам да ли да јој приђем, стиснем петљу и приђем јој. Представим јој се она мени 'ладно: "Ћао, ја сам Драгица!" Ја њој: "Ниси Драгица, него Сандра, знам те са Фејса. Ћао." И одем. Не зна се ко је више био у ребусу у том тренутку. Да л' ја јер ми се лажно представила, да л' она и њене другарице. Замислите, неко се усудио да им приђе. Наравно, распричала се свим својим другарицама, чак и оним девојкама које су изашле са мном, а нису хтеле ни да се поздраве. Нису ми девојке јасне. Преко Фејса се обожавају, у стварности гледају једна другу попреко.

    Наравно цео Мијатовац (село код Ћуприје) је то сазнао, а људи из Ћуприје који је познају па сад праве форе на мој рачун и сви другови и другарице је зову Драгица. :)))))))))))

    Наравно, нисам јој замерио. Девојка је 9 година млађа од мене, још је млада, а и што је чудно, веома уплашено делује. Иако је окружена другарицама, стално гледа доле, стално је намрштена, као да мисли да није довољно лепа. Уврнуто. Ружне девојке стављају тоне шминке на себе и трипују да су лепе, а лепе девојке мисле да су ружне.

    Него, решићемо и тај случај. Идем ја лепо код њених да видим колико 'ектара носи у мираз па ако будем био задовољан одговором, одма' се женим. :))))))))

    Мало село, зелен луг, крај Мораве, овај крај аутобуске станице диско, овај ноћни клуб... И тако... :))))))))))

  8. Ne postoje ružne devojke, osim onih koje misle da su ružne i onih koje misle da su lepe.

  9. Pišem Uz Vetar
    Ne postoje ružne devojke, osim onih koje misle da su ružne i onih koje misle da su lepe.

    Е, то. Нисам се лепо изразио. Мада може се рећи да те које мисле да су лепе да су оне арогантне без покрића.

  10. postoje ružne devojke, mojne se zajebavate ljudi s tim stvarima.

  11. Покушо да смувам неку малу металику у 5 ујутро на железничкој станици у НСу. На страну што сам тек тад почо да се трезним и што ме је она наравно одбила јер сам се пушио колко сам смрдео на алкохол и задимљену гајбу; али, долази мој најбољи друг, а она тек њему каже ''е, овај ме двапут ударио у фацу''.

    ?

    Мислим се, пичка ти материна, не би ти то око ту стајало да сам те онако пијан спичио.
    Сва срећа, другар паметан човек па сконтао да мала лаже.

  12. joooj, male metalke ujutru u 5 kod železničara♥

  13. E sad jebiga, teško da ovo spada u ispale al ajd da bacim koje slovo. Elem kacam završavo drugo srednje, ovi iz trogodišnjih škola su pravili neku žuraju za oproštaj pičke materine... i sad tu tone alkohola, leto, pičke se utegle... ma strašno i vodi mene ortak kod njegove drugarice koja je tad završila treću godinu... šatro idemo blejimo sa njom i njenim drugaricama. I kurci palci ja ušo malo u flašu ušla i ona krenemo mi tu neki stiskavac šta sve ne dovatili se pošteno, reko jebaću je nema šanse da omane.. i oće ona da zapali cigaru al jebeš poso meni upaljač rešio da rikne, a ja minut pre toga zapalio cigaru. I kao daj da navarim i priđe ona meni približi cigaru i ja je pogledam direkt u oči a ona ljudi moji razroka u tri pičke materine! Da l je od alkohola il čega, ne znam kako nisam ranije skonto. Ono je bukvalno jedno oko levo drugo smederevo.. ja počeo da vrištim, da se valjam.. ma umirem bog te mazo ne moš me povratiti.. ona se jadna smorila, skontala šo se smejem, promrlja nešto u bradu i ode... posle mi bilo žao.

  14. ispala je,al ne znam da li je bilo muvanja.gledao sam neku ribu citavo vece,sasvim slucajno.zaluta mi pogled.bila ispred mene,a neko je smarao,pa nisam moga da slusam sta sere i pogled mi je lutao.sve u svemu ispalo je da ja nju gledam zato sto mi se svidja.napuni se lokal i ja ustajem do sanka da uzmem cugu,bila guzva.gleda me kako ustajem i krecem ka njoj.dosao do nje,moram proci do sanka pored nje.bila guzva.ljudi se tiskali po lokalu.
    -e,izvini,sam....
    -slusaj,nisam raspolozena za builo kakva muvanja.
    okrene se riba i ode.ja ostao u bunilu.
    ja hteo da prodjem.izvini,samo da prodjem i te fore.ne znam,mozda je stvarno takav nastup bio da ispadne da zelim da joj pridjem.sve u svemu,mani je smesno i dan danas.oladila me riba preventivno.ja sam prosao najgore.nil luk jeo,nit luk mirisao,a najeb'o :D

  15. Ko zna zašto je to dobro,možda je neki nimfo šimejl...ćuti još si dobro prošo.

  16. i to sto kazes ;) ja sam bubvalno proso.kada se sklonila :)

  17. Fender, jesam ja umislio ili si negde kazao da si '95. godište?

  18. ovo mi vuče na muvanje :P

  19. Ne bre, nego ako on ima 17, a ona je od njega mlađa 9 godina...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.