Prijava

ma znam bre,samo se malo salim :)

Stog Sena
Fender, jesam ja umislio ili si negde kazao da si '95. godište?

Ма какви. Ја сам '82. годиште. Јбг, оно што је вредело, а приближно мојих година, поудавало се све за неколико година старије од себе, тако да сам и ја кренуо да мувам млађе. Оно што што је преостало, углавном се збабосало пре времена. Кад сам ја мувао девојке приближно својих година, онда сам био незрео, нико ништа, обичан студент. А сад сам напрасно постао зрео и солидна прилика за удају. Не, још увек сам незрео, а и немам намеру сад ја да се женим. А ионако свима млађе изгледам, поред већине својих вршњакиња изгледам као да сам им сестрић или братанац. Додуше, имам доста другара који су по 3-4 године старији од мене, а неожењени, тако да не бринем.

Jednom došla drugaru sestra iz nekog sela i došla sa nekom drugaricom. Uglavnom ta njegova sestra htela da se upozna sa jednim trećim drugom videla ga preko slike. I nađemo se mi u centru, njih dve i nas bilo petorica...upoznamo se mi, ja bacam malo spike, zračim spermatozoidima i to.
Uglavnom krenemo mi kroz centar ka dunavskom i prvi idu taj drug, njegova sestra i ta drugarica, a mi par koraka iza, al ja sam im bio najbliži i čujem tu njegovu sestru kako mu govori ''ma fuj bre ružan je jbt, nema šanse gle kakav je''...i ja povežem da ona govori za tog druga zbog kog je došla...i ja počnem da ga tovarim haha, ispričam mu šta mu je rekla i on se nadrka na nju i nije hteo da priča celo veče sa njom...i ubacim se ja, krenem ja oko nje da zračim spermom i to, al vidim neće ni samnom...odu one uglavnom i kaže meni taj drug što joj je brat ''Brateee...nije to rekla za Duću, nego za tebe...''

Пхахаххахахах насмеја ме хахаах.. јеси ли и после зрачио?

Hahhaha! Petar kralj!

ahahahahahhahaahahha

Petar Pan Pezo$

Ијој! Па шта је било после? Јеси ли је ипак ОЗРАЧИО или ниси хтео да је дираш јер је то сестра твог друга.

Господо модератори, ако баш морате да упропашћујете наслов теме, упропастите га са стилом, скратите јебени линк.

А лајем ја, него ме не слушају, гле'
http://i49.tinypic.com/24vk7pd.png

Брига их за нас сиротињу рају

Dupla ispala.
Prije godinu dana, malo jace, dogovorio se ja sa nekom malom da se vidimo, pricalo se da je laka, ja se smorio i reko sto da ne. Kaze ona kod Hotela. To neki stari hotel, poznato mjesto kao jebarnik, ja se obradovao. Rekla nesto kao pola 9, ili tako neki kurac, odem ja tamo malo ranije, nekih 5 minuta, kad tu na tom mjestu, neki lik ceka. I ja sad kontam, uobicajeno mjesto, slucajnost jebiga, ostanem nekih 15tak metara dalje od njega. Cekamo i ja i on, cekamo, niko ne dolazi, ja ne znam sta mi bi, pa posle 15tak minuta reko: Brate, da ne cekamo mi istu ribu? On se zbuni, pogleda lijevo desno, pocesa se, kaze: Ja cekam Anu... Tajac. Reko: I ja cekam Anu...
Muk jebeni. Obojica onako popisani, izgubljeni, ne vjerujemo kako nas kurva sjebala, kao aj zdravo, i razidjemo se. lolo

sedplas

Dupla ispala.
Prije godinu dana, malo jace, dogovorio se ja sa nekom malom da se vidimo, pricalo se da je laka, ja se smorio i reko sto da ne. Kaze ona kod Hotela. To neki stari hotel, poznato mjesto kao jebarnik, ja se obradovao. Rekla nesto kao pola 9, ili tako neki kurac, odem ja tamo malo ranije, nekih 5 minuta, kad tu na tom mjestu, neki lik ceka. I ja sad kontam, uobicajeno mjesto, slucajnost jebiga, ostanem nekih 15tak metara dalje od njega. Cekamo i ja i on, cekamo, niko ne dolazi, ja ne znam sta mi bi, pa posle 15tak minuta reko: Brate, da ne cekamo mi istu ribu? On se zbuni, pogleda lijevo desno, pocesa se, kaze: Ja cekam Anu... Tajac. Reko: I ja cekam Anu...
Muk jebeni. Obojica onako popisani, izgubljeni, ne vjerujemo kako nas kurva sjebala, kao aj zdravo, i razidjemo se. lolo

Eh, kako ne znate.
http://i.imgur.com/9fx1i .gif

hahahahahah e jebes ga

Peškir je pao za slobodu lololo

Хахахаха, Тоњли едитовао цитат, било ово:

Pozeleh te, pesmom ovom, udahnut' u svoje rime.
Sirom neba, sjajem zvezda, ispisati tvoje ime.
Ili nebo premalo je, ili zvezda nestalo je,
il mi fali bar jos stih...

Пешкирче бацило кобјасн.

Ovo je jedino sto mi pada na pamet, a cisto da se upisem u temu pa da mogu posle da citam ispale :)

prico mi drug jedan, bio s nekom ribom jos davno, u srednjoj skoli, i posle 3-4 godine je opet sretne na nekoj zurci i pridje joj opet, ona ga pita "kako si me prepoznao?" on teo da ispadne kao seca se detalja pa kaze "po tom mladezu sto imas tu" a ona kaze "to mi nije mladez, to mi je bubuljica" i on osta ko popisan

Šta je ovo? Poslednja objava pre 16 dana. Da li to znači da niko ne muva? lololol :D