Prijava

jebes dvostruke standarde :)

Igraće olimpijadu naravno, fali mu zlato da kompletira karijeru a sad je konkurencija onako, a on u dobroj formi, ritmu, pobedničkom nizu i sve. Bitnija je olimpijada od jednog slema, uzeće još bar 2-3 u naredne jedno dve godine koliko može da igra vrhunski tenis. Za olimpijadu je zadnji voz.

Opet se pokazalo da nemas pojma o zivotu.

Видео их данас први пут због ТДИ "скандала", једино горе су ми ови симпови које ритвитују, лик се као згрaжава што је неко рекао да би ишао у женске свлачионице кад би био невидљив, ајме.

Sta bi tek bilo da je Labokv zvao LOL

Što sam stariji sve sam više ubeđen da su Staljin i Hitler imali dobre ideje u pogledu metoda vladavine, samo su im povodi i ciljne grupe bili pogrešni.

Kakav si ti pajser jbt. Valjda je najbitniji rezultat vladavine

Cime je snimao novinar, nokijom 3310? Lol

Novinar vrv samo dobio snimak i objavio, šta će tu novinar..Frka jbg, nije svejedno ovom što je snimao sigurno.

Ja ne vidim nista sramotno na snimku niti neki drugi razlog da se plasi ko god da je snimao. Ovo da je bolji snimak bi bio super "covek iz naroda" marketing

Kako svetli onaj u plavom dzemperu ko meduza

Koji transfer blama sad bio na kraju potere a i od starta sa onim novim tragacem sto je skoro pa sam pobedio kao takmicar
Pogresio 4 5 puta u zadnjoj trecoj rundi lupa rukama nervira se i kaze na kraju kao eto pogresio sam kao da nekog boli kurac za njim svi gledaju takmicara kao losije sam odigrao ali svakako svaka cast verice ali ipak sam ja bio u losijem izdanju ajmo rimeč da pokazem realnu sliku
Ojebo

Dolazi takmicar budimir
Kaze tragac nakon pozdravljanja kad se pomisli na vase ime sigurno je prva asocijacija u filmu budimir trajkovic ali meni je drazi lik budimira sisarke iz porodicnog blaga sta ne znate nema veze

https://www.youtube.com/watch?v=3LQ1y-n78TM
избацило ми на ЈТ ово не знам зашто ваљда алгоритам ради видим има 200к прегледа јебем ти жено мајку.
Елем, мени је ово тешка бламчина пази као снима лика на деветнаестом рођендану као да је неки селебрити, какав хаос. Доказ да је снимање и сликање одавно изгубило смисао, али тако је то у великом свету.