Transfer blama

  1. koje je ovaj lik visine?
    metar i mikrometar?

  2. Hvala vam gospodine Stankovicu zato sto volite ovu sliku.

  3. Ubedljivo najljubaznija javna licnost.Znamo se od 2010 iz Forum Shopping centra Nis.Bio sam joj iza ledja i bocnuo je kaziprstom dva puta po laktu.Nije to za nju nista,lepotice vole bockanje,kakvo god ono bilo.Docekala me je toplim osmehom.Na moje pitanje da li moze jedna slika,odgovorila je radosno moze,zasto da ne.Sama je nasla coveka koji bi nas slikao,i zahvalila mi se sto sam hteo da se slikam sa njom.Stvarno je divna.Poslao sam i njoj poziv za prijateljstvo,i jos uvek cekam odgovor.

  4. Ај пишите на коју се личност односи да не тражимо.

  5. Полу човек-полу ЈОШ УВЕК ЧЕКАМ ОДГОВОР!

  6. YeahBatch
    Ај пишите на коју се личност односи да не тражимо.

    Ахахах она водитељка са Пинка, не знам јој име, али води Фарму ваљда.

    Шоми
    Полу човек - полу ЕЛ МОЖЕ СЛИКАЊЕ?

    Ахахахах али фазон има на оној слици са непознатом Гркињом, неко му лајковао слику, а овај пацијент оставио коментар у фазону "Шта је, и теби се свиђа непозната Гркиња".

  7. https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1150449_1409576719269383_1425179251_o.jpg
    https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1186213_1409577039269351_925322353_n.jpg
    3 puta se slikali da bi licilo na nesto.Malo se unervozio zbog toga.Drugi put mi je trazio da vidi obe slike.Videcemo hocemo li biti prijatelji na facebook.

    MILAN IMO TREMU KACE SLIKO

  8. valjda ce biti prijatelji...nadam se iskreno.

  9. Ovaj lik je niži od Milana jebote...

    A najjače je za Kikija, kaže ''on se na fejsbuku druži uglavnom sa muzičarima''.

  10. nekad treba razumeti i javne ličnosti na kakav sve spem od ljudi naleću svaki dan.

  11. ладно лик напише статус за сваког новог пријатеља који га прихвати ХАХАХАХ

    Glumica Branka Pujic odlucila je da postane moja nova prijateljica na facebook.

    Oli sve redom prihvata za prijatelje.Pruzite mi podrsku da prevaspitamo Zeljka Joksimovica,on je nesto tezi od ovog,necu moci sam.

    Oliver Katic je prihvatio moj predlog da napravi novi profil na facebook.Sam mi je poslao poziv za prijateljstvo i ja sam taj poziv prihvatio.Ko hoce sa njim da se druzi,evo preporuke: Oliver Drugi Profil Katic.

    Оли, не прихватају ме сви за пријатеље :(((

  12. Čovek se zahvaljuje za lajkove...

  13. Čovek se zahvaljuje za lajkove...

    Исто ко коментаторска секта.

  14. Provoz'o bih ja ovu purgerku hehe.

  15. https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/q85/s720x720/1012511_1409568695936852_2117324114_n.jpg

    Upoznali smo se 2009 na rostiljijadi,videli se dva meseca opet posle toga u Nisu,i nije me zaboravio,kao ni koncert u Leskovcu.Posle toga smo se videli pocetkom Maja 2010,opet Nis i sva 3 puta bio je ljubazan na isti nacin.Pohvalio mi je frizuru,i na svakom susretu,uvek mi kaze sve najbolje i ziv bio!Rekao sam mu da ce zbog ljubaznosti koju ima,karijera da mu traje milion godina.Sada smo na facebook bliski prijatelji,njegovom odlukom.

  16. Meni je tema 'Pesničko ćoše' žešća transferčina kad vidim kakve bljuvotine pišete. Govno mi je krenulo jebote. Aj ovi što se sprdaju, fazon 'jebo sam te usta Tijana' to je dobro, al ona proseravanja sačuvaj bože

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.