Transfer blama

  1. sto vam smeta
    hahah ja bih se udavio da vidim ovo bilo gde

  2. ovi izlaze ponedeljkom sto se ono kaze

  3. Predsednik Saveta Evrope: VUČIĆ JE SRBIN OD KRVI I MESA, nemoguće je naći većeg Srbina od njega! (VIDEO) http://www.blic.rs/mf2pmrr

  4. "- Baš kao i vi, ne volim propagandu."
    ахаххахахахааххахахахахаххахахахахаха

  5. i dalje ima ovaj isti ring, il sta je vec to nije ni oktagon ni ring....ono je bila smejurija prosli put, sad nisam ni gledao....al ono borci su klosari, il moyda nisu klosari al mecevi deluju namesteno....tj prosle god sam gledao, ove me boleo kurac...djole balasevic se prosle god slikao samo sa hrvackim borcima i to onako sa odusevljenjem on potencirao slikanje

  6. Meni je sve bilo transfer, majke mi.
    Počevši od ovog malog što je sebi dao nadimak TDI, Čedo TDI, i onda oni njegovi međedi navijaju TEDEI, TEDEI pa to zvuči kao PEDERI, katastrašno.

    Aleksa Balašević Mali Govnar je smislio OKTARING, najgluplju stvar još od Vere Matović.

    Vaso Bakočević i Boban Piroman je vrhunac neukusa čak i za Crnogorčinu jednu.

    Bitno da je sav taj cirkus nazvan MEGDAN SAVEZNIKA jebem ti rate majku

  7. ne znam kakvu inventivnost očekuješ od humanoida kojem je životni poziv da mlati drugog primerka nogom u telo

  8. On mi peva na svadbi

  9. Znam ga tipa od 2002.

  10. Zasto si sa mnom a spavas sa njim hej lopove mali

    Cuckold balade

  11. Видио сам једном овог клингонца како вади неку потврду у ерсте банци. Дечко је класа.

  12. хаха сјајно а јел знате онај клип саво из кикинде

  13. нелагодно ми је

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.