Transfer blama

  1. Ma utreniraće ti ga vučić do titanijum levela, nećeš peglati sve i da pohasaš pun tanjir svežih govana u socu od mokraće..

  2. Prijatelju, on je pusten niz vodu samo sto to jos ne zna. Ono sta sad radi je spasavanje dupeta ako moze.

    Mene vise brine banda koja dolazi posle njega.

  3. Ja ne vidim da neko može da dodje posle njega. Nastaće potpuno rasulo u državi, desiće se gradjanski rat, narod ne može da zamisli svet u kome mu ne gazduje Vučić. Zavladaće vojna hunta ili SB UN.

  4. Hah, oprace ga za dva meseca max, kao da nikad nije postojao.

  5. Jahtung
    Ne, biću kratak. Dao sam ti dupli sa ciljem da se poveća količina trola na sajtu, u onom periodu kad si minusirao sa skripte, ali ti nisi skapirao. To se ovde radi oduvek, ali do sad nije zabeležen slučaj da je neko odrukao čoveka koji mu je dao dupli na korišćenje. To je bilo nepojmljivo, dok se nije pojavila gromadna debilčina kao što si ti da prekrši ovo pravilo. Svaka čast. I evo ti odgovora na sva tvoja pitanja u vezi mene

    Jahtung
    Volim da ujedinjujem ljude u zajedničkom interesu ili opasnosti, šta je problem
    pre 17 sati

  6. Druže lik je debil ne zna ne zameri mu

  7. Sa kojim pravom ti možeš da okarakterišeš nekog debilom, teletabisu? Pa pogledaj sopstvene rečenične sklopove, jebote. Ovo je level osmi razred specijalnog odeljenja. Cenim da ti je bala curela iz usta dok si naprezao svoj mozak kolibrija da sročiš ovo:

    Triforce
    E to mi reci gambi, kad mi lepo kažeš da jedem govna i da sam nemač pojma ja ću prihvatiti dok god se vodi debata, tj. ukazuješ da nisam u pravu zato što se slabo razumem i to nije moja oblast. Ali baš zato što sam možda nemač pojma i što isturujem moju teoriju (+ ne tvrdim da je više istinita od drugih) i očekujem da ćeš je pobiti i ukazati na potencijalne probleme u njoj

  8. Mora da je prekrsio neko pravilo o ujedinjenju u zajednickom interesu ili opasnosti hahahaah

  9. Ne, samo je retardiran, brt. Ovakvim pojavama ne nudim duple i savezništvo

  10. Ево га овај брат. А Сандрин осмех на крају вреди....
    https://www.youtube.com/watch?v=kWSB5xw2an0

  11. Какав умоболник ова Санхра

  12. Simpatična devojka. Najjače kako ga je ispolivala na kraju "već komuniciramo.. ali ne želim više", kapiram da se i namerno ovako freaky smejala da mu pokaže koliko je lik jeziv hahaha ne daj ti Bože.. kako on to zamišlja da možeš rendom startovati ribe, koncept mu je u temelju fejl, prvo mora da se stvori hemija, makar i dvominutnim flertom

  13. Buraz, nisi mi najjasniji, da kažem, veoma si čudnovat

  14. https://i.imgur.com/EIwbZMr.jpg

    Bob rock (aka jahtung) forza brutal chameone nas zajednicki dupli, hahahahahahahah

  15. 0.001 je procenat da ces jebati ako startujes ribu na ulici sa bilo kakvom pricom a da je prvi put vidis i da nije neka sa brkovima jbg

  16. zato sto su nase ribe debilke zatucane, vise su za prastari nacin da im roditelji nadju lika.keva da je spoji sa sinom od koleginice itd to je kao provereno.ovde kao da nemas prava da zapocnes razgovor sa ribom koju ne poznajes.ko si ti ko ti dao dozvolu da mi se obratis.gnjata bi u USA jebo nesto, ovde ne moze.

  17. gnjata bi u USA jebo nesto, ovde ne moze.

    Haha

  18. Jbg na ulici su znaci idu nekuda, imaju obaveze, zure na faks, posao, kuci sa istih, kod lekara ili stagod, ne zele da ne mogu da predju 200m da im neko ne kaze da imaju mnogo lepe oci

    Sa razlogom se muva u izlascima jer izlasci za to i sluze, ako riba nema decka izlazi da nadje decka, ako ima decka a izlazi u klub npr bez njega dosla je da trazi paznju. Ne racunam ovde kafe sa drugaricama u izlaske vec zurke naravno

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.