Transfer blama

  1. Imaš i one koje su otišle isključivo da šikaju

  2. Ima i toga ali ne mislim da je toliko cesto, iz mog iskustva kad se ribama samo cirka a ne zele da im prilaze na svakih 3.7 sekundi piju gajbi sa nekim ili solo i pogledaju film fazon

  3. Izlaze bre da se odvale od alkohola a ako nahvataju nekog jebača to je plus. Sa kakvim se to finim devojkama družiš moj Gambika.

  4. u klubovima idu coporativno i locu, na drugim mestima nabiju slusalice u usi i iskljuce se iz spoljnjeg sveta.muskarci im ne trebaju okrenule su se vibratorima.moj drug prodaje vibratore i kaze mi da je svake godine prodaja veca za 10%.jos se curke prave pametne sto misle da im je to zamena za muskarca.kao sta ce mi muskarac da me zadovolji moze i vibrator, i onda misli da je rekla nesto mnogo pametno.

  5. Ne pricam da ne piju nego da izlaze da trazd kurac ili paznju

  6. da vam gnjata kaze.zene traze imucnog i glupog muskarca ili neki ko nije glup ali uvek popusta.tzv dobrica.a kad riba pocne da zakera samo pripretim da cu da odem u selo i tamo nadjem neku skromnu i mladju

  7. зар није боље држати страницу са смешним сликама и чекати да се неке поремећене рибе саме појаве без да их смараш не би ли добио пичке

  8. ma to su uglavnom pasivna stvorenja koja samo figuriraju,izlaze da se pokazu.pre neki dan vidim riba otisla na planinu kao na piknik a nosi stikle.e zamisli ti da ides na planinu u stiklama.

  9. marko a to su ribe koje se loze na humor, valjda misle da je poenta zivota da se smejes sto vise, sta znam

  10. обавезно имају разведене родитеље и биполарни

  11. Svakodnevno imam transfere zbog izjava Željke Cvijanović

  12. Muskobanjasta kobila.

  13. Slažem se sa Markom. Evo npr. provereno znam da autor sa niknejmom puppet master vodi jednu stranicu i bukvalno jebe po pet riba nedeljno

  14. debil, ovo nije bila politicka parola vec poruka javnosti da medju delijama nema podela po pitanjj Kosova. Vrti se u zadnje vreme prica da je sever bukvalno pred eksplozijom jer matori cigani cute na izdaju zbog para, a mladji se bune, medjutim svi su za Vucica koliko vidimo.

  15. Ja iskreno nisam toliko upućen u ta navijačka zbijanja.

    Al sam video da je Vučič, nakon onog "Vučiću pederu" sredio i tu granu našeg društva.

    Grobari počeli da biju grobare ako pevaji protiv Vučića, vođe Delija prešle da budu vođe Grobara, pa ih smaknuli nekolicinu.

    Elem, jasno je da Vučić drži sve konce u rukama, tako da ova poruka sa tribina ima neku dublju poruku, al tu poruku je pisao Vučić lično. Poprilično sam siguran.

  16. rekoh ti ja, pise da nema podele medju njima

    da, instalirao je cigane na Partizanov jug, sad protiv Mladosti je bio prozivan zvala na stadionu, jug je cutao i pevao nesto drugo, ustvari tih stotinjak sto ih je tamo.

    Generalno cigani imaju tu otvoreniju poziciju prema samostalnosti Kosova, secamo se kad Tadic nije hteo da potpise sporazum sa siptarima, delije su ga vredjale sa severa, evo recimo isto vidjenije delije na jugu su i biju narod koji skandira protiv propagatora nezavjsnosti Vucica sad...

  17. нема ту идеологије и патриотизма само кеш иначе мени је и даље нереално да је највећи мудаш у овој држави у једном тренутку био дејан анус иако их је само мало отворио али опет анђус јебени икзде

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.