Transfer blama

  1. Uopste ta prica kako je nekad bilo dobro za razliku od sad kad nije dobro, lajkujte nam sliku debelog ronalda koju izbacujemo na svakih deset dana jer je tad bilo dobro i pili smo vodu iz creva. Jebo vas malac
    https://i.imgur.com/LF3ZGFT.png

  2. Rasta ima najjadnije tekstove sa ovog zadnjeg albuma osim adio amore, a i ona je za ono kuknjava ziva

  3. Да се надовежем на тему о навијачима , и мене срце боли кад видим неке ствари ал не може ништа да се промени тренутно и већина ћути јер им је убијен бунтовнички дух, што се вођа тиче и са једне и са друге стране омогућили су им са власти да се слободно баве неким делатностима у замену да не дижу буне , не скандирају председнику (дебилу) учествују у организацији снс митинга и сл. томе , ал јебига кад народу докурчи то је то кад су скинули Слобицу који је био аутократа са јаком милицијом и безбедносним службама доћиће крај и овом ментолу као и свим оним који су досад требали увелико бити у творза , али колико толико кад су навијачи под неком каквом таквом контролом неће још бити демонстрација и тих зајебанција

  4. слоба није скинуо народ сам од себе не знам јел ти реко неко

  5. јбг,конташ ме шта оћу да кажем

  6. овога неће скинути нико осим тих што га држе а уједно су и слоба скинули

  7. Marko, jesi li probao pekinšku patku? Al ozb?

  8. не али сам јео патку на сечуански начин

  9. Juče sam video kako je pripremaju, mariniraju 24h, ubace vazduh izmedju kože i mišića, pa u neke buriće sa ugljem ih zatvore dok ne porumeni. Posle seku na parčiće i tako serviraju. Nije delovalo loše.

    Kakva im je hrana inače, ima li nešto da mož se odvališ kolko je preukusno?

  10. Ja sam probao pekinšku i kida. Veoma je sočna i ne previše masna...što generalno i ume da bude problem za patku.

    A sechuanska kujna mi je do jaja, oni kidaju ljuto i pikantno, recimo furaju fazon nekakvog stonog-kotlića sa zacinjenom vodom, ispod šiba gorionik na gas i onda ti u tu kljucalu vodu ubacujes presno meso i povrće i zapravo sam spremas sebi obrok. To traje nekih 3-4 sata i posle toga bukvalno prdiš na usta...al je do jaja,svejedno:)

  11. Iranska je najbolja, jebeš Kineze...

  12. Turska kuhinja, arapska, persijska...sve do jaja