Рат бендова на ОБН

  1. Decica su jos tu Vizarde! Sad su svirali Modern Day Delilah od Kissa.

    Meni je najaci ispad bio kad je Vinko reko da onaj ko slusa power metal slusa i speed i death.

  2. Meni je najaci ispad bio kad je Vinko reko da onaj ko slusa power metal slusa i speed i death.

    Ахаха! Доживео сам трансфер блама. :)
    А на крају Гобац: ''То ми је превише Ајрон Мејден''

    Јебем ти будале.

  3. А на крају Гобац: ''То ми је превише Ајрон Мејден''

    Ahahahahaaa!! Ne seri da je ovo rekao!! Nisam ga cuo. :D
    Profesionalno, nema sta. Gobac vise uopste nema ucesce u ziriju. On je samo tu da bi se sprdao sa ona dva kretena iz bekstejdza.

  4. Ја би то у казан. Ал ето човек да не греши душу, ипак је то једина емисија те врсте. А могло би да их буде ихааа.

  5. Nego da pitam ja jos nesto...Odakle onom klincu iz Max Powera kinta za one gitare koje nisu nimalo naivne. Ibanez Joe Satriani signature, Les Paul Goldtop, i onaj beli Stratokaster.

  6. Отуд што су сви мамини и татини синови. Тако и пролазе из емисије у емисију.

  7. Ja mislim da su Livio Berak Trio namerno stavili na baraz sa Stormom, zato sto bi Forever Storm realno unistio bilo koji drugi bend!

  8. Nestao mi je OBN, kao i prošli put odmah posle Storma tako da nisam mogao da pratim, po rečima onih koji su gledali ukapirao sam da je prosto bilo providno da ih ovi jebu iz emisije u emisiju...

    Meni je najaci ispad bio kad je Vinko reko da onaj ko slusa power metal slusa i speed i death.

    Mislim da veću glupost nisam čuo u životu hahaha...
    A Gobac seljak, kao po običaju...
    Nego, što se tiče Storma, 3. mesto na Wackenu je dovoljno...

  9. I meni je nestao OBN Xela. Steta.

    @XelA: Znas li da su prvo trebali da sviraju Cowboys From Hell sa Stoletom :D

  10. Ja mislim da su Livio Berak Trio namerno stavili na baraz sa Stormom, zato sto bi Forever Storm realno unistio bilo koji drugi bend!

    Управо тако.

  11. И скроз провидно.

  12. I meni je nestao OBN Xela. Steta.

    A ne kapiram, 6 dana u nedelji radi kako treba, onda dođe nedelja i u 19 h nestano pa opet u 21...

    @XelA: Znas li da su prvo trebali da sviraju Cowboys From Hell sa Stoletom :D

    Auuu, to bi bilo baš jebačko :D
    Celi imenik bih zvao dok ne otkrijem ko ima OBN pa bih kod njega otišao da gledam :D
    A hteo sam da ih pustim preko projektora na susednu zgradu, al' previše mi svetlo, nije se videlo kako treba, a i verovatno bih bacio projektor kroz prozor kad bi ih izbacili...

  13. Providno je zato sto ziri nije imao nikakve primedbe na Livia, a posle ga kao zovu na izbacivanje. Ocigledno i glupo. Iskreno sam ocekivao da ispada Nuclear Mama.

    @XelA meni ni tih 6 dana ne radi. Upali se samo tih 2 sata dok traje rat bendova. A zadnje dve nedelje nestaje i pre kraja emisije.

  14. Ne kapiram šta rade u SBBu...
    Uvek, ali uvek, skoro odmah posle Storma nestane...
    Na dalje su mi favoriti EKG... Dok i njih Seljad ne izbaci...

  15. Mislim da njih nece izbaciti. Ovo je neka moja prognoza za top 4:

    1.Livio Berak Trio
    2.Max. Power
    3.EKG
    4.Supernova

  16. Отприлике.
    Иначе, они Зона катастрофе се опасно проовлаче. Да им није бубњарке, не би никад ушли у финале.

    Мада, ту је и бенд Ларва који није за потцењивање уопште. Јес да не волим тај њихов фазон, вуку ми на инди који не подносим, али момци поштено одрађују посао.

  17. Larva je muzicki potkovan bend. Jes' da sviraju neku alternativu i grandz, ali dobro sviraju.

    A Zona katastrofe otpada u sledecoj emisiji 60 posto. 40 posto ispada Nuclear mama.

  18. Ma Seljad je idiot... Sve kapiram, ali sve sem izbacivanja prvo Alter ega, koji su mi bili uz EKG i Storm favoriti, pa sad i Storma pored Maximum Powera...

  19. Samo se molim da ne sjebu EKG jer posle Storma oni zasluzuju pobedu.

    PS. Kome Zele kaze da je veceras bilo slabije znate sta sledi.

  20. Sto nije Stole poso sa FS-om bilo bi krcanje

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.