Рат бендова на ОБН

  1. Bilo bi , e tad bi vec poludeo kad bi ispali

    EDIT:

    Pogledajte highest rated comment koji je ostavio djokapotrk
    http://www.youtube.com/watch?v=3zllTtBYT_w

  2. Много је јак бенд тај ЕКГ. Певача нећу да коментаришем, довољно је чути га.
    АЛи бубњар им убија на месту. Ситан али динамитан.

  3. E da bubnjar je ono ... :))) Ali opet , FS ima autorski rad sto vecina ovih bendova nema , plus , da ne kazem kakav autorski rad .

  4. Pa i to je razlog sto su izbaceni zato sto su bili najpoznatiji tamo.

  5. Ja sam cak u trenutku pomislio da su ih isterali zato sto su bend iz Srbije (ipak to moze biti do OBN-a) , ali sam odbacio tvrdnju jer , kako mi se cini , prosli put pobedu su odneli Santos Brothersi , takodje bend iz Srbije.

  6. Juce uhvatio kraj reprize.
    Kad je pevac FS-a rekao hvala svima koji su tu zbog nas, vraticemo se itd.
    Publika vristi.
    Kad je neko iz zirija rekao da je prosao LBT videlo se da je ocekivao vristanje ali je dobio 2 kilava uzvika.
    Ne slusam metal ali FS je stvarno bio najbolji.
    Nemam nista ni protiv ovih ali kakvo je to ime Livio Berak Trio?
    Nek je i 1000 puta bolji muzicar od ostale dvojice opet je bezveze.
    Valjda su bend a ne njegovi prateci muzicari.

  7. Гледа неко? 'Оћу носим кући бубњарку Зоне Катастрофе.

  8. Zabagovao svima u srbiji obn pred baraz

  9. sad prebacio kad sam video tvoj post.
    reci jer su bila ona deca?

  10. росонери, мени неко рече да су прошли..

  11. Ма прошло је све, сад свирају кандидати за испадање, бар сам ја тако схватио.

  12. Килинк ин д нејм је свирано (ако се ја питам, веома лоше), ЗЗ Топ је свиран, онај нови бенд, Кингс оф Лион... Јавићу кад се сетим за остало...

  13. Je li se bori Nuclear mama?

  14. Automatksi je namesten sistem da gasi obn jer njima u programskoj semi stoji da na OBN u 22:00 pocinje survivor i zato se to radi...

    Zbog jebenog survajvera ne mozemo da gledamo -.-

  15. Криво ми што се певачу из ЕКГ-а сјебао глас вечерас. Баш се измучио. Знам да може да извуче Маску квалитетно, али јебига... :/ Требало је да прештимују гитаре за тон ниже на тонској проби ако су већ сконтали да је певач прехлађен. Али добро је, нису испали, и даље су ми фаворити.

    Фала курцу да су испали Црногорци, добар су бенд, али свирају смарачку музику. Не волим те фанки фазоне. Копи-пејст Скрипте из Бихаћа из прошле сезоне.

  16. Jer ispao onaj sa naocarama ili onaj debeli ?

  17. Nuclear mama je ispala znači... Slušao sam ja njih ovamo kad su nastupali u jednom lokalu, sjeđeli smo zajedno, super su likovi, a i svirali su mnogo bolje pjesme, majke mi... Vidio sam nešto na jutjubu, prdnjava...

  18. Cujem kao rekao mi drug da su full house odustali nzm dal je to pouzdan izvor al tako cujem.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.