Рат бендова на ОБН

  1. Рекли су да се не враћају, али нисам провалио зашто су то рекли, гледао сам Вуку у исто време. :)

  2. To je i mene zbunilo.

  3. Jel se zna kada je finale? Igrom slučaja sam bila pre 4 nedelje u Sarajevu, pa sam otišla. Dobro zezanje je. I išla bih na finale, al informaciju ne mogu da nadjem.
    Lokal patriota sam, pa ću da kažem: 'Napred Supernova' :)

  4. U koliko sati je repriza subotom?

  5. Ma do tad ce sve da izadje na youtube.

  6. Jeste ali bas me zanima sta ce Zele reci za one klince.
    Na yt nema zirija.

  7. Ritchie B
    Cujem kao rekao mi drug da su full house odustali nzm dal je to pouzdan izvor al tako cujem.

    Dokle bre vise da se razbacujes mojim informacijama xD

  8. Mora , da bi svi znali da smo drugovi , da ne bude da nas javio optuzuje da smo jedan na dva acc-a xD

  9. E sad sam se stvarno razocarao u Rat Bendova. Kao prvo Kiling in d nejm of je odradjen vrlo vrlo jadno. Maximum power me je potpuno ukopao sa ovom idiotskom izvedbom ZZ topa. Pedji je totalno puko glas, bubnjar je ispadao samo tako, jedino je Uros (koga poznajem) kolko tolko izvadio prosek. Jedini bendovi koji su nesto valjali su bili Nuclear mama i Supernova. U Livia sam se razocarao. Nisam ocekivao da izabare ovako gej pesmu.

  10. Iii bre mojne tako pedja boestan,sta ocekujes od maximuma,livio je bio bolji nego ikad.

  11. Kao prvo Kiling in d nejm of je odradjen vrlo vrlo jadno

    Brate , neki delovi su mi zvucali kao da su pevani na ciganskom od' strane nekog cige.
    Svatite ovo kako ocete xD

  12. Слажем се да је Ливио развалио како је отпевао ону ствар.
    А и показао је да уме добро да барата слајдом.

  13. Mene fascinira kako on to namesti i posle vrati bez ikakvih posledica.

  14. Rici: Jebiga mogao je da izabere neku laksu pesmu od Osvajaca. A mogao je i prosto da odrepuje nesto :)
    A Livio je imao extra izbor pesama pre, sa ovom ga je bas usrao.

    neki delovi su mi zvucali kao da su pevani na ciganskom

    Usta ti se pozlatila za ovu :D

    Rosoneri: Neku pesmicu od Dubi Brodersa.

  15. Koju pesmu je izabrao ?

  16. Usta ti se pozlatila za ovu :D

    Ja jednostavno ne mogu drugacije da opisem to , ja sam to tako doziveo , glavni vokal i prateci su stvarno tako zvucali u nekim delovima .

  17. Nemam pojma. :)

    Mislim da je ona "Listen to the music".

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.