Prijava

Reme je mnogo strog na pdf-u.

Reme je mnogo strog na pdf-u.

Lol, ja najmanje banujem tamo, tj. najmanje i moderišem tamo, ako uopšte. Uđem u grupu jednom u deset dana. I onda napišem RECENZIJU. I to je uglavnom to.

A šta se dešava po toj grupi, ja napustio stalno mi izlaze spem poruke tipa JER IMA NEKO PREPORUCIT OPUSTAJUCI FILM DA JE NA TEMU PRAVLJENJA COKOLADE A DA NIJE CARLI ILI SHOKOLA

A šta se dešava po toj grupi, ja napustio stalno mi izlaze spem poruke tipa JER IMA NEKO PREPORUCIT OPUSTAJUCI FILM DA JE NA TEMU PRAVLJENJA COKOLADE A DA NIJE CARLI ILI SHOKOLA

Gde znam brt. Sada je kao uvedeno odobravanje postova pre par meseci, pa valjda nema takvih poruka, bukvalno uđem tamo jednom u deset dana.

Fino mi leglo neku noć ono novo tamno Karlovačko, dosta popih, fino, a sutradan nema glavobolje
Vrijedi probati

Pa meni i ne mora da odg jer znam da ce mi dati cak ce me i zvati da prisustvujem samom pravljenju ako budem zeleo MAJMUNE

Aj sah coa

Nisam kući sad, večeras mogu tek.

Šta kaže reme o hoptopodu, znam da ste ga pominjali ranije, ali ne znam da li kao dobro ili loše

Cveće neko miriše jebenti

I dajte recimo dogmina isto šta valja probati, ili crow ili kaš ili zebrew pls žuri mi se

Hajde hajde večeras hipsterišem

Hoptopod vrhunska ipa.
Crow caiman ipa, ili sunshine valjda ejl neki običan, gecko dobra apa skroz, to je to. Crow scorpio isto jako fina ipa. Kaš taj hop harvest dobar je, zebrew ima ice cream stout, crno s dodatkom vinjaka. Toe to, vidim da si ušao u cvetne arome, lagano pa ćeš biti krompir pripravnik no. 2

Hoptopod valjda 2015. ili 2016. izabran za najbolju srpsku ipu na tim nekim našim festivalima. Crow ima i alien sa dodatkom rtanjskog čaja, onako skroz dobra varijanta.

Sad kad dodje za sat ipo i pomene cvet i aromu i blago kestenjasto krsta mi mog sedam u pasata i idem u kragujevac da mu picku obrijanu polomim

Ne jbg zadesio sam se u pivnici u kg-u i kao daj šta ću jbg daj daj daj pa daj hoptopod pa da vidim za posle

Eto to gore pobrojano će biti dovoljno, videću šta ima od toga

Krompir jesi pio crveno pivo u gusanu tamo?

Papet, nisam, možda 1-2 pita bio tamo, al nisam pivo pio. Kakvo je?

Crow caiman sad se pije na preporuku devojčice što radi, kaže bolje od hoptopoda.

Meni je caiman lično bolji, malo je žešći sa aromom od hoptopoda. Ima i neke novozelandske hmeljeve utripovane, tako da nije svakidašnja ipa, ugl jača onako pošteno da se oseti

Kakvi ste vi Srbi, još malo pa ćete govna jesti!

EDIT: Ćamil je

Najbolje pivo koje ste ikada pili / objektivno najbolje pivo na svijetu