Prijava

Obrisah post svoj, budala, pišem posle

Ako ćeš isto na onu foru nemoj batke

Jer Papet ako vidi...

večeras probao Sunday ipa
ništa posebno, ne svidja mi se, obična voda, bolja je dilemma ipa od ovoga milijun puta
ok lepo klizi ali je bezukusno. moram priznati da mi je već posle jedne čaše bilo lepo. letnje pivo, ništa spec

ovo sam takođe probao večeras
https://www.subotica.com/files/_thumb/1024x768/event/1/9/2/25192/25192-25443130-766535060204604-2526469614050541206-n.jpg
malo mi teško palo posle ipe al ono ok je, ostavlja čudan ukus u grlu posle gutljaja, zanimljivo

Prvo ono hoptopod, pa nakon njega na preporuku caiman crow

E u ovoj pivnici svakog četvrtka promocija 4 piva, kao daj da se proba, nektar bosanski ovaj kao lager koji je posle ipa-e bio golo govno, kao pišaća, pa revolution neki blondie što na lager liči pa revolution magnum 357 i neki belhaven scotish ale, sa viskijem nekim, e taj nam jeba majku, posle njega daj jedno dva toga pa ja na preporuku još i neki plutonijum ne znam čiji je, dogmin možda kao na pomorandže miriše a zapravo isto na cveće kao hoptopod i caiman gore, i u kurac jebaše nam majku milosnu

Jebem ti kraft i kad sam seo kad meru nemam

Pući će ti glava budalo sutra

radmilo pedersi se :DD:D:D

Jebem te kragujevcanine

Ma jebem ja sebe samog navukoše nas pičke neke i pišaj ga ode u kurac neplanirano svratili na po pivo

cekas dete radmilo kakve picke!!!!!

ode tastov jugo radmiloooooo

dolazs li sa leskovcaninom kragujevcannine na f4 da se VE SE LI MO

Hoptopod i Albino ubedljivo najbolje srpske IPAe, i to ne jer sam radio tamo, lol, nego zaista jesu, i apsolutno odgovaraju onome šta ja volim. Juče sam se usrao od Hopa, bio rođendan Dogminom lokalu u okviru pivare sva piva 50% cene, mislim da sam popio deset+ piva.
Caiman je dobar, ali je previše nežno pivo za moj ukus, ne volim kod Crowovih IPA generalno što su prebalansirana, tačnije nemaju tu agresivniju gorčinu koju očekuješ kod IPAe, nekako su baš ženske IPA, lol. To što reče konobarica da je bolji, je više "meni se više sviđa".

Kvalitetna piva, u svakom slučaju, samo nisu moj fazon.
Probaj Albino i probaj SMASH Mosaic isto Dogmin. Od tamnih, Zebrew Ice Cream Stout kida, Crow Dr. Jekyll i Tron All on Black su odlična tamna piva.

E da, kul je i Revolution Stout.

Od IPA što se Srbije tiče, nisam siguran koliko ima smisla ići mimo Dogme, tehnički, ima dobrih piva, ali tri najbolje ocenjene srpske IPAe su Albino, Hoptopod i Plutonium, kontam da će i Mosaic SMASH da se probije u sam vrh, jako brzo, novo je pivo i nema dovoljno ocena za rangiranje, još uvek. Znaju da naprave IPAu pa to ti je.
E da, Crna ovca Black IPA je kidalica isto.

U suštini, Crow ide na laganije varijante, piva za cirku, kog god da su stila, retko greše sa receptima, Dogma ide na hmelj i gorčinu, Zebrew ide na neobične ukuse i blagi hipsteraj, Tron - treba probati njihov stout, mada im je većina piva solidna. Tako da na osnovu toga odlučuj.
Šta god da uzmeš od pobrojanih pivara nećeš pogrešiti.

Reme, gotivan si mi, ali zbog ovog posta te treba tući nečim čime se obično ne tuče. Tipa saksija, nešto.

E u ovoj pivnici svakog četvrtka promocija 4 piva, kao daj da se proba, nektar bosanski ovaj kao lager koji je posle ipa-e bio golo govno, kao pišaća, pa revolution neki blondie što na lager liči pa revolution magnum 357 i neki belhaven scotish ale, sa viskijem nekim, e taj nam jeba majku, posle njega daj jedno dva toga pa ja na preporuku još i neki plutonijum ne znam čiji je, dogmin možda kao na pomorandže miriše a zapravo isto na cveće kao hoptopod i caiman gore, i u kurac jebaše nam majku milosnu

Dodavan je koncentrovani sok od narandže i laktoza, saradnja sa Dogmina saradnja Rujama je to pivo. Odlično pivo, ali preteško, ne zbog 7.5% alkohola, nego gusto i agresivno do jaja.

Čuka glava od mešanja velike količine krafta ozbiljno, kupi tablu kafetina ako već nisi, Coa, hahah.