Prijava

Što se onoga od sinoć tiče, sve je isto, dobro jače me je malo puklo nego inače a pio samo 0.33 piva, to da, i nije me baš ubio mamurluk iako sam probao 8 vrsta piva sinoć, 4 ona probna njihova koja sam naveo sinoć (revolution magnum 357 je dobro pivo to probajte, s njim sam nastavio posle i ima nekog jakog alkohola u njemu i ok je sasvim), a nije me ni pucao neki mamurluk jutros jbg mada nisam ni bio nešto pijan, e jedino što sam za pivo jebeno dao pedes evra a mogao sam da uzmem fazon 4 gajbe badvajzera i da se useremo u tri dana kao ljudi ali jbg sad ići ću opet verovatno i teško da ćete od mene čuti da serem o aromama i sl., ono juče hoptopod i caiman sam skontao da mirišu na ružu ili orhideju jebenu ili tako nešto jer mi je poznat miris verovatno sam kupovao to cveće već.

E reme ajde mi odavde ti damo pare za materijal i ti spraviš neki ipa bućkuriš i trećina tebi a mi ostali izdelimo dve trećine to mi se čini kao ok pogodba je l' tako tako je

Kakvu sam bre ps recenziju bacio samo sam rekao da se na cveće oseća pivo koliko se sećam, a i jbg oseća se to ne možeš da ne provališ, samo što nisam baš pisao gorkast ukus magnolije u ranom cvatu nego e brt ovo je dobro ovo može da se pije ovo ima cveća nekog

I za taj plutonijum što mi reče neko na pomorandže da miriše ja probam ono opet cveće neko kakve bre pomorandže a ovi za stolom viču pa jeste pomorandža aha ma važi, eto toliko o mom ukusu i recenziji

Ne znam ja sam na prvu rec koja mi nije odgovarala prestao da citam xd

E sjebao sam se, belhaven scotish ale je ono sa viskijem nekim koje je bilo najbolje juče, ovog revolution magnum 357 se ni ne sećam nešto, znam samo da je imalo nekih 7-8% i da je bilo tamno onako i bolje od revolution blondie svakako, ali taj škotski ale (iako ja ne znam ni šta je ale) pobedio vraga

Jao kažeš li nektar dolazim ti na granicu

TROPIK ALE BEER SENSATION SUN

Dolazim u samohodnoj haubici ajde čik da te vidim

NEKTAR POSTAO KURAC
PRIJE 3-4 GODINE JE BIO SOLIDAN ZA KAFANE, SAD JE KO VODA

acakg

Mnoge taj miris vuce na zovu. Mada jeste da deluje kao cveće, mada kod hopa ima i nota grejpa solidno. Kad već drkamo kurac sa aromama. Lololo

Će vidimo nešto Coa, moz se smisli nesto.

ČEKAM TE SA NEKTAR HOSTESAMA PIČKO

Dobar je taj Belhaven, mozda malo slađi za moj ukus, ali dobar. Opasna pivara.

Popio sam sad jedno Zaječarsko pšenično, simpatično je u neku ruku.
Ima pivnica Princ u Pančevu, pio sam tamo sinoć, brutalno dobar porter zvani London imaju

Ima pivnica Princ u Pančevu, pio sam tamo sinoć, brutalno dobar porter zvani London imaju

Ako ne grešim, neki udeo ima Pristojan je London. Karađorđevićev sin ima udeo tu valjda. Jako dobar odnos cena/kvalitet. Korektno pivo za smešnu kintu.

A iz plastike pivo pijete li

Izuzetno korektno Santjago. U pravu si, on im je valjda osnivač.

Plastika? Samo zaječar redovni, skoro pa ništa više.

Ja inace ne jos od studentskih dana, odem kod ortaka prekjuce i on napunio frizider Lav bombama. Ne da sam se prosrao jebote, danas me tek pustio stomak

4 dana prije isteka roka