Najbolje pivo koje ste ikada pili / objektivno najbolje pivo na svijetu

  1. dvije spojene po cijeni jedne u pola ludilo rodjaci

  2. Uvezane selotepom u prodavnicu jedna za drugu

  3. Gamby nema leb u crevu

  4. dodje i krigla gratis

  5. Pa mozda jebem ga, imalo je pivo kao klasican ukus iz plastike, nije bilo prokislo ili nesto, probah jednom davno sa isteklim rokom i bilo je kiselo, nisam 2 gutljaja mogao da popijem

  6. E, u staklu je još bolje kad mu istekne rok, probao sam jednom neki Jelen, tipa dva mjeseca nakon što mu je istekao rok, daleko daleko puniji i bolji ukus imade.

  7. Mnoge taj miris vuce na zovu. Mada jeste da deluje kao cveće, mada kod hopa ima i nota grejpa solidno. Kad već drkamo kurac sa aromama. Lololo

    moram Remea da pohvalim da od kada sam ga kritikovao manje jede govna gg wp baddy

  8. Inače zova je višegodišnja drvenasta biljka i CVETA ok? Drugo šta može da miriše kod zove je plod ali on miriše na hemoroid palanačke kafanske konobarice

  9. NEMOJ DA JEDETE GOVNA SAMO VAS GLEDAM

  10. Radmilo POKAJ SE!!! POKAJ SE!!! POKAJ SE!!!

  11. А увек ће имати валидан аргумент да смо ми хејтери, и да они, ето, воле тако агресивна пива, јако пуна агресивна пива, агресивне горчине, и како другачије да се изразе кад пиво има некакву оранжадасту агресивност.

    Али ми знамо, и они знају, да само шиље курац. Али то је све ок, све је овде дозвољено.

  12. Zap da te pitam nešto?

  13. Možeš li molim te da deliveruješ jedan ha-ha tekst o 64 načina šiljena kurca?

  14. Па та фора не би прошла ни 2012.

  15. To bih baš voleo sad da pročitam da se ne osećam kao trinaestogodišnji zaljubeni dečak koji urezuje D+J na grabić. Jer tako se osećam. Proleće jbg lete mace.

  16. Надам се да има мање од 45 година.

  17. Ko grabić? Ne brt to je deminutiv od grab.

  18. Deku
    Inače zova je višegodišnja drvenasta biljka i CVETA ok? Drugo šta može da miriše kod zove je plod ali on miriše na hemoroid palanačke kafanske konobarice

    Dosta hmeljeva vuče na taj fazon. Tj. miriše isto.
    A što se tiče mene, kenjam ja isto, provrti poslednjih xy strana, ovo je bukvalno prvi put u poslednjih ne znam koliko da sam opisivao miris, osim u diskusiji sa krompirom.

    A međusobno tovarenje govnima je uvek ljubav brt.