Prijava

Знам. Туга. Зато што су послодавци зиљави. Питање је да ли желиш да радиш за зиљавог послодавца. Ја не бих могао то да трпим.

što jes jes.... Uglavnom je tako, cene se izveštačeni ljudi, šlihtare itd....
Što se mene tiče ne sme da važi ono "koliko radiš, toliko kinte dobijaš", nego "koliko kinte dobijam, toliko radim"

Не претеруј сад. :) Нисмо у Пекингу.

Verovatno im pristiže dosta CV-ijeva, ne znam, jer mnogo je nezaposlenih....
Mada ovo mi dade ideju, moram malo da ih zajebavam, da šaljem neke fake CV-ijeve, da se sprdam malo.... Tipa: Zovem se Pera Kvržica, završio sam višu uzaludnu, al' mnogo dobro pakujem leševe u kese....

Da, Dzimi, ljudi lazu kad pisu CV. Nisi to znao?

Прочитај мој први пост на теми. Наравно да сам знао. Баш из тог разлога омаловажавам ЦВ-јеве.

HAH...da vidite moj CV....pa to je komedija...potpuno iskreno skoro ovako
http://www.youtube.com/watch?v=UzJW9cENwj4&feature=related

nije ni cudo sto me niko ne zove

Da, naravno da je tuga, ali tako funkcionise. Ne verujemo valjda jos u rozle jednoroge?... Jebiga...
Omalozavao ili ne- to je jedan od nacina da dobijes intervju i moras ga iskoristiti najbolje sto umes.

ne treba preterivati. kao prvo, poslodavci znaju da provale preterivanje i preterano proseravanje. kao drugo, istina kad -tad izađe na videlo. kao treće, šta će ti taj stres, budeš ono što jesi, samo to lepo i pristojno upakuješ.

Omalozavao ili ne- to je jedan od nacina da dobijes intervju i moras ga iskoristiti najbolje sto umes.

Нека, хвала. :) Радије ћу бити ђубретар у комуналном, него што ћу да пишем фејк мотивациона писма у којима лажем о својим приоритетима.

Нека, хвала. :) Радије ћу бити ђубретар у комуналном, него што ћу да пишем фејк мотивациона писма у којима лажем о својим приоритетима.

Jebiga, tvoj izbor. Mene nesto i nije briga kako cu se predstaviti onima do kojih mi nije stalo ni najmanje.

Zaista, najlakse je raspitati se o poslovanja neke firme, ali ako ce neko da vrednuje moju sposobnost guglanja i reprodukcije vise od nekih drugih kvaliteta, onda u redu. :) Nista me ne iznenadjuje, pa ni to.

Hvala, Lemaja. To i jeste logicno. Nama su pricali da treba i hobije da napisemo (osim fotografu, ne znam da li bi jos nekom poslodavcu bilo bitno da li ja volim da fotografisem!?), da napisemo zasto hocemo da se zaposlimo (naterali me roditelji, sta cu!), koje su nam ambicije (da postanem vladar sveta, a ako to ne moze da imam dovoljno za pivo!) i sl. :)))

Marcipan, hobije samo ako imaju imalo veze sa poslom ili ako u njima koristis vestine koje su potrebne za posao.

e to. inače ih nije mnogo briga da li ideš na pilates ili jogalates :P ako hoćeš marcipan, pusti mi na pvt svoj mail, poslaću ti neki cv i propratno pismo, čisto da vidiš...

@Pufnica Znam, ali je to u nasim firmama retkost. Ono sto je malo sumanuto jeste sto oni koji drze kurseve za pisanje CV-ja ovde, iste ne prilagodjavaju nasem prostoru. Drze se neke forme koja je neprilagodjena stanju na nasem trzistu rada. Iako postujem teznju ka necem boljem, ako je sve to nerealno, izaziva vise komicne efekte nego sto se postize neka svrha.

EDIT: Okej, Lemaja. :)

Zaključili smo da CV samo služi za otklanjanje ziljavih sponzoruša.... Al gubi vrednost baš zbog toga ljudi mnogo lažu po CV-ijevima, nezavisno od forme....

Lemaja, posalji i meni, molim te, bas me zanima kako izgleda. Sad cu ti poslati mejl.

Meni PVT ne radi. :(

kakav bre pvt ljudi? Inače i meni često baguje.... Pričamo o CV-u

Marcipan, naslov poruke neka ti bude 948398ir9e23uei239rodk. Ali bas tako, nemoj da menjas slucajno!:))

Ha! Uspelo mi je! Ali sam ipak malo izmenila! :)))

Никад нисам написао ЦВ, а запослио сам се...
Лепо рекао брату: -Брате, ај ми нађи нешто да радим доле код вас... и брат ми нашао...