Prijava

Pizda od čoveka. Dodji do mene za tri godine da te utešim. :)

Малолетна је налог безбедносно информативне агенције.

Са профила:

Petnaestogodišnjakinja.
Zašto ovo ističem?
Da bi mi se progledalo kroz prste. :D

Зашто ово истичем? Па да се ви педофилчине наложите и после заглавите Забелу. Тамо ће баш да вас готиве.

Molim osobe koje pročitaju moje defke, da, ako su u mogućnosti, komentarišu. Mnogo bi mi značilo. Prihvatam savete i kritike. Sve se može fino, tako da-prijateljsko ophođenje. Hvala unaped.

У фазону само бацајте коменте, биће више материјала за оптужницу.

И на крају, неко од психо масона из БИА-е није могао да одоли, а да не остави мали хинт:

Nikad joj ne veruj.

Извалио сам их, саће ме поједе мрак к'о Ћурувију.

maloletna budala :)

Hahahahahhahahaha, baš bi se agencija navatala pedofila na Vuki, ma sigurno. :P

Не поричи, ти брадати агенте, заоставштино из милошевићевског периода.

Realno Maloletna, sad ako nam overe PVT odo ja u Zabelu na klavir.

Ček, ako uplatim Ktitor i promenim nik u Mala Plava možda i preživim. :)

Što čednije prilaziš, više se brljaš, i sve ti je skaredno, ničeg te nije strah. Ti bi da probaš. Da bi išao u njenom ritmu. Fantazija.

Убедљиво најјчи део мајке им га масонске. Овиме група агената стручњака покушава да те наведе да пратиш своју подсвест, у коју овим цитатом усађује идеју која наводи на блуд.

Kajzene, izvalio sam te na keca!

Реално, Кајзен је особа из државног врха, која је направила овај сајт у циљу прикупљања информација о јавном мњењу, начину размишљања младих, и евентуално о неком интересантном појединцу који би се нашао на сајту. Проверите модове, свако од њих има бар једног члана фамилије који је некад био у удби.

Pa bolje su ti nego sa originalnog. Mora da ti je pomagao komšiluk.

maloletna budala :)

Je l' ove defke na lažnom profilu bar deluju uverljivo? Moralo je nešto da se sklepa. Radilo se na tome!

Брате, сад када бих овде постовао шта сам урадио овог викенда, до петка најкасније би ми господа у плавом закуцала на врата.

jao divna tema!
ja sam zaljubljena! ♥♥
onako pravo pravo divno
i on je divan predivan predivan!

Јано, ајде иди слави бајрам, видиш да разоткривамо теорију завере овде.

Ne, fora je sa ovako nevinim pogledom. Viš da sam se ja primio.

Ahahahaahhahahahahhahahahahahahhaha.
Šta da vam kažem, onda ste me provalili.

Немогуће да је малолетна заправо навлакуша! Одбијам да поверујем!

Naravno, onda si mi juče džaba delio savete o onom stvoru kojeg sam danas videla u busu, a on se pravio da me ne vidi, a sad mi je još i rekao: "Kad si me to videla?"

Ма ти Штимац замало да се упецаш, веруј ми, стварно је боље да одбијеш да поверујеш.

Jesmo izlazili...4 meseca...po skrovitim mestima, da nas ostali pripadnici sela ne bi opazili i prijavili kevi. Zbog toga to malo i ukazuje na perverzije...u svakom slučaju, desilo se da sam ja sama rekla majci, i sad ću biti ubačena u manastir ili negde.

Немогуће је овако нешто измислити, сем ако си ОО7 или више!