Prijava

Да ли можете да будете заљубљени у некога ко вам не узвраћа симпатије? Ја не могу, то ме олади одма.

Мда, увек ми је била фасцинантна та несрећна заљубљеност, како то функционише. Мора да је тужно.

како то функционише. Мора да је тужно.

Уме да буде! Ал не нешто претерано, ко га јебе, човек прелази преко мртвих драгих људи и заборавља, лако ће он преко неузвраћене љубави...

Više je jadno nego tužno. Vremenom se ljudi srode s tim, pa im lepo, On-a me ne voli a ja patim, pa se onda uljulja u to svoje samosažaljenje i ne jebavaju više tog nekog nego uživaju u tom osećanju, dobro im.

Уствари лажем, била сам заљубљена у петом разреду у лика који је имао девојку, али и тад сам на неки начин била убеђена да се он ложи на мене, иако сам изгледала као поглавица племена Деген.

Ух, то ми тек звучи јадно. Готово патолошки.

ЕДИТ
Мислим на Аурорин пост, не на Миличин. :)

ма кој курац, љубав не постоји... рекоше једном једни уметници

Мда, увек ми је била фасцинантна та несрећна заљубљеност, како то функционише. Мора да је тужно.

Vala da znas, mnogo tuzno. Osecas se k'o govno, a spodobu koja te jebe u zdrav mozak i ne da ti picke ma koliko iskao, drzis k'o malo vode na dlanu. (Licno iskustvo, gadim se samom sebi kad se setim toga).
Svejedno, ja sam posle toga poceo da pratim mantru "Numbness is the path to survival", i to preporucujem svim kolegama "nesrecno zaljubljenima".

Каквим ти то супервидом видиш да МОЖЕШ ДА ЈЕ СМУВАШ, м? :) Што волим те набеђене, накурчене, који ЗНАЈУ да могу, а никако то и да ураде.

ja znam da NE mogu ahahahah

mylyca
Каквим ти то супервидом видиш да МОЖЕШ ДА ЈЕ СМУВАШ, м? :) Што волим те набеђене, накурчене, који ЗНАЈУ да могу, а никако то и да ураде.

показаћемо ти на ревији! :**

Najbolji su mi likovi, i likuše koji umiiiiru za nekom osobom a kad naleti druga ovog kao da bog nikad dao nije.
-E, šta ima s XY?
-Ko?????
aahahhahahah
nista, ja to primetila kod ljudi, ne vole oni više tu osobu nego to svoje osećanje, mazohistički jebiga, nisu ljudi normalni.

@ mylyca Hmmm, u pravu si. Verovatno je to samo moj bolesni mozak.
A to da sam nabedjen, za to mozes da izvines, sumnjam da mozes da nadjes osobu koja je samokriticnija prema sebi. Zato zacepi, i ne sudi ljude koje ne znas...

показаћемо ти на ревији! :**

Који то ви? Ја вама нећу показати, не волим да га вадим пред женама и децом :)
Параћинац, ћу да зачепим, да ми не би случајно одговорио с још оваквих коментара :)

Pa ja se zaljubim u 10 riba, samo dok odem do marketa i nazad. Al na mulucu se baš ložim, ona je riba do jaja.

Људи ја сам се заљубио, знате како сам срећан!

'Oćuuu i jaa....s obzirom na to da sam onog STVORA videla u busu, a on je držao svoju kosu preo glave i pravio se da spava i da me ne vidi, očigledno je da neće da se miri i da ne želi da ga moji roditelji tuže za zavođenje maloletnica...što je otužno. Da.