Prijava

Иначе, ово Јанино је била класична масонска цака, како би се расправа удаљила од смера којим сам је повео. Још је млада, али даљи циљ јој је 33. степен.

О 33. степену не може ни да сања.

Mala je maloletnica koja radi za BIA..znam, jer sam probao..prvo je krenulo preko PVT, pa posle na sotoninoj mreži, a završilo se pismima iz CZ-a..pa se vi zajebavajte! :))

Najopakiji agent koja sam upoznao..ona je kriva za odsustvo većine članova! Svi služe kazne zbog zavođenja maloletnica. :)

mylyca

О 33. степену не може ни да сања.

Мицо, брате, то да ви имате нерасчишћене рачуне унутар својих редова, да постоји ривалитет, то ми је јасно. Него, мојне овде се препуцавате, идите на тему за масоне.

А и то на њеном аватару сам ја.

Е, ујеб, нисам мислио на малолетну (кхм, пандура), него на ову масонку од пре једне стране која је хтела све да заташка, нема везе :)

Мицо, брате, то да ви имате нерасчишћене рачуне унутар својих редова, да постоји ривалитет, то ми је јасно. Него, мојне овде се препуцавате, идите на тему за масоне.

Ти не разумеш, само Кроули је толики бачје.
Ја сам Нуит и моја реч је шест и педесет.
Дели, сабери, множи и схвати.

Spašavam šta se spasti može..BEŽITEE MATORI PERVERZNJACIII!!! Makar neko da ne zaglavi robiju zbog nje.. :)

Ти не разумеш, само Кроули је толики бачје.
Ја сам Нуит и моја реч је шест и педесет.
Дели, сабери, множи и схвати.

Ја нисам Хадит, али разјебаћу вас Јевреје једног дана.

Zaljubljivanje je za pičke! Pravi muškarci nemaju emocije! :)

Зар и ти сине Мрмуне :) Брате, одо на пљугу превише вас је.

Ja sam to skontao zahvaljujući tvojim učenjima. U pravu si bio, za sve što si mi pričao :)))

Jaaaaaoooo, pa kako sam na ovu temu mogao da zaboravim. Još je ja i otvorio pre Hrista. <3

Evo, da emoišem malo, aj em in lav. :3

Peki, nisi trve Krajisnik.

Izvini, moram i ja nekad da pokažem da imam filings. :3

Нема пеки, осуђен си да живиш до краја живота у синглу..

El čitaš ti moje postove, Džankee?

Овај шта сад овде да радимо ?