Prijava

Tog Sun Tzua bi prvog pojeli.

I ja kažem.

Реме, тако је, али мало је теже доћи до бомби, него до пушака. :)
Мада, опет...

Tog Sun Tzua bi prvog pojeli.

Без леба.

Зомбији не једу Кинезе...

Море, нужда закон мења.

Е...а шта би било када би зомби ујео вампира? Или овај њега?

ih bre džimi pa kako onda malo malo pa naslov u novinama - bacio bombu u komšijino dvorište, komšiji crkla krava.... Pa onda - doneo bombu u čkolu.... Svaka druga kuća u unutrašnjosti ima svoju opremu u slučaju rata :)

U desnu ruku sačmarica, a levu bih odsek'o i namontirao motornu testeru u maniru Eša Vilijemsa.

Е...а шта би било када би зомби ујео вампира? Или овај њега?

Зомби не би ујео вампира, јер зомбије привлачи мирис и топлота живих људи. Вампири немају мирис и хладни су.

ih bre džimi pa kako onda malo malo pa naslov u novinama - bacio bombu u komšijino dvorište, komšiji crkla krava.... Pa onda - doneo bombu u čkolu.... Svaka druga kuća u unutrašnjosti ima svoju opremu u slučaju rata :)

Е, па, јебем ли га одакле људима толико наоружање. Мој ћале имао само Заставу 7.65 mm.

Е, па, јебем ли га одакле људима толико наоружање

Сти луд? Па чували људи. А тек у Републици Српској....Кашикара 5 марака.

Omiljeni moji filmovi. Trenutno na Foks Krajmu ne propurštam seriju!!!

Коју серију?

The Walking Dead
ide ponedeljkom od 22 i 20 do 23 i15. Skini je sa neta. 4 serije već bile. Ove godine snimano. Odlična je!

Знам! Имам поскидано, гледао сам, добра ствар. Нисам знао да пуштају на Фоксу!
Јеси видео трагедију... Муж тражи жену и дете, жена нема друга посла него се трси с другим у шуми. Мајка, еј!

Ha...Video sam.Gde si i kako poskidao epizodu 5 i 6? Nema ih na piratima...Tek kad Foks emituje, onda se pojavi!

Имам само прве 4.
Па, нису нигде емитоване још пета и шеста, зато их ни нема, пошто су сви пирати тв-рип.

Sad sam skontao tvoj post. Mislio sam da ih imaš..... Jedva čekam 5 i 6. Sviđa mi se serijal. Još mi se svideo i "Pritajeno zlo" PRVI DEO, ostali su onako...Bez veze...

Јеси видео трагедију... Муж тражи жену и дете, жена нема друга посла него се трси с другим у шуми. Мајка, еј!

Ma kurva jebo joj pas mater. Serija je do jaja, a inače ne volim te zombi priče.

Jes' serija je do jaja, mnogo duboka. Radjena po jednom od najboljih stripova koje sam ikada citao. Lik koji pise strip saradjuje na scenariju za seriju. Zato je i toliko dobra.