Kutak za Nolajfere

  1. Jesu, zaboga devojko, mi smo ponosni nolajferi!!! :D
    Evo moj favorit, preporucujem ga svima : http://www.newgrounds.com/portal/view/439275

  2. E jebemliga.. Prošao me taj period igranja igrica :) dajte neki novi predlog...

  3. Pa kazem ti, daj nam svoje omiljene nolajferske aktivnosti, lako je... Samo pisi, mi ne sudimo, mi pomazemo! :D

  4. Pusti farmu i pokušaj da izdržiš minut bez potrebe da se prekrstiš.
    Veoma efektivno.

  5. Pa šta znam, pošto rano ustajem otprilike potrošim ceo dan na spavanje, a posle me mrzi bilo šta da radim, pa gledam filmove, čitam defke na vuki.. i tako :) sad kad razmislim, lako bih mogla da prestanem sa nolajfovanjem, ali me i to mrzi haha

  6. Čo, zaboga, bolje je bilo dok si predlagao igrice :)

  7. Predlažem da svi predjemo sa ove na ovu temu http://vukajlija.com/forum/teme/17319
    i tamo da arčimo!!

  8. A ovde ce da arcimo sutra ili...?

  9. A, važi :) samo upadnem i kažem "Ja arčim" ili "ja jebem", je l? :D

  10. Znaš šta ti je raditi.Samo nemoj da te banuju. :D

  11. Džimi neće da se arčimo.

  12. Pa jebiga, al' ae, nemam nista protiv Dzimija, gotivan mi lik, samo 'oce da upropasti zabavu neki put... Ali nazad na NOLAJFERSTVO!!! I DZIMI!! DODJI I RECI NAM STA TI RADIS KAD 'OCES DA NOLAJFUJES!!! :D

  13. A jebaga, Džimi me ne pušta da lupam glupostiii. :P :D

    Al' ajde, Džimija poštujem.

  14. Čo, jesi ti to mene tražio na onoj temi? Sad videh, ali je zaključaše... :)

  15. Čo, jesi ti to mene tražio na onoj temi?

    Da.Trebala si da uletiš sa arčovanjem.Izdala si me.Mršte iz ćoška.

  16. Protiv Džimija nemam ništa efikasno.

  17. Toliki sam nolajfer da sam pocela da vas sanjam.

  18. Хахахахаха, до јаја... :)

  19. prošao sam žene sve i starije i klinke....

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.