Kutak za Nolajfere

  1. Ajde Džimi,znam da si među nama.POKAŽI SE!!

  2. Tako treba, Marcipan.

    Ja se malo zavitlavam, pa se desi da lupam žešće gluposti, jer mi je zanimljivo da posmatram reakcije, ali da se ne shvati pogrešno, imam nešto mozga. Samo se malo zezam na temama koje Džimi zaključa. :P

  3. Zvončiću, pokaži svoju moć!!!

  4. Aaaa :) ja taman otkucala moje tople pozdrave za tebe.. i ono, znaš ono :) i moš' misliti, zaključaše temu :) nemo' se ljutiš :D

  5. Zvončiću, pokaži svoju moć!!!

    Sad kad nam zaključa temu.

  6. Niko od nas nema Bo, Dzimi iz bog end batina na "Vuki", ocigledno. :smislja protiv meru:

    Sad kad nam zakljuca temu

    NEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! MOJ KUTAK ZA NOLAJFERE NIKO NE DIRA!!! BRANICU GA KAO KARADJORDJE SRBIJU!!! Co, samo molim te nemoj da mi odseces glavu i posaljes je Kazienu na srebrenoj tacni.

  7. Ко ме звао?
    И ЗБОГ ЧЕГА?
    ЗАШТО, побогу?

  8. I daaa, ako ovi vidi dotični mod (svevideći Džimi) ja se zvanično izvinjavam zbog spamovanja i proseravanja na toj zajebanciji od teme. :D

    A sad odo' ja, nolaferisaću ponovo sutra, pretpostavljam. :D

  9. Aaaa :) ja taman otkucala moje tople pozdrave za tebe.. i ono, znaš ono :) i moš' misliti, zaključaše temu :) nemo' se ljutiš :D

    Sledeći put kad te budemo zvali da nam se pridružiš u arčovanju,budi efektivnija.Nemoj se ponovi.

    Laku noć.

  10. Ajde idem i ja, treba sutra da lajfujem u skoli... Nazalost... Ta maska me utepava nacisto.
    Pozdravo kolege, do sledeceg vidjenja, laku noc.

  11. Iju, pa vi ste lajferi!

  12. 'Оће неко да клика рифреш са мном?

  13. Nije valjda da ćete svi sad da zbrišete?
    Laku noć ondaaa

  14. CrnaBo
    Mogu ja?
    Boles'.

    Удри по њему.

  15. Како умем да удахјем лајф нолајферима.
    Тако је, децо. На спавање, па у школу сутра.
    Вукајлија вас неће научити изводима и интегралима.

  16. Dzimi vidi gitarsku temu.

  17. dzimi pojma nemaš integrali se uče u 4 razredu kolko se ja sećam a oni su maloletni ne znaju sta su integrali
    ispalio si se

  18. Одо да видим гитарску тему.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.