Kutak za Nolajfere

  1. Da... Nazalost... Zivim u Svedskoj. -.-'

  2. Hmmm...kakvu oplodnju, bre, Čo? :P
    Pa nije ti tako loše, ima love i toga, i...ne znam...pada sneg, to je lepo. Imaš osiguranu budućnost.

  3. Hmm, vestacku, ocigledno, samo Co, zao mi je, ti ne mozes da zatrudnis, nemas matericu.
    A maloletna, da, ali lova ne moze da ti kupi ono najvaznije u zivotu, prijatelje, svedi su previse hladni i plasticni za moj ukus, a jos sam nas'o sad po prvi put da se istina zaljubim u svom celom jadnom zivotu, pa sad i s' tim muku mucim... Ima li meni leka, osim FMJ metka .45?

  4. Zaljubio si se u Šveđanku?

  5. Udarili me hormoni u trenutku.Bio sam oplodljiv.

    Zaljubio si se u Šveđanku?

    Ko nije bar jednom u životu?

    EDIT:Ja sam četovao s jednom Šveđankom na Omeglu jednom.Plavuša,čini mi se.

  6. Dap. Ali dosta o ljubavnim problemima. Ajde, kolege povratak na nolajfovanje!!

  7. Čo^

    Gde mi je Šalabajzer?!

    Evo ga! AQ vi ste pravi predstavnici nolajfa, recite samo jeste li uopšte napuštali temu? :)

  8. povratak na nolajfovanje!!

    Povratak?Nikada nismo ni prestali.

    EDIT:Šalabajzeeeeeeeeeeer!!! Breee!!!

  9. Eheeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj! :grljenje:

  10. Ne, nismo vas Nolajferstvo, verno smo vas cekali... I cekali... I cekali... MA JEBENO SMO TE CEKALI 20 GODINA KO FRIKKIN' PENELOPA ODISEJA!!!

  11. Ja sam četovao s jednom Šveđankom na Omeglu jednom.Plavuša,čini mi se.

    Tamo je 99% Plave kose+Bledog lica.

  12. Neeeeee, ja volim da pričam o ljubavnim problemima...ispričaj šta te muči, Joco. :P :D

  13. Muška suza krenu,majku mu.

    Priznaj čiki,koliko si nolajfovo danas?

  14. Priznaj čiki,koliko si nolajfovo danas?

    Nula sekundi, skoro s posla....opraštate mi lajf?

  15. opraštate mi lajf?

    Naravno.

    Što možeš lajfovati sutra,
    NOLAJFUJ SAD!!

  16. Što možeš lajfovati sutra,
    NOLAJFUJ SAD!!

    Mudra misao.

  17. @ maloletna Ma jok, nije za javnost. Ako te tol'ko zanima, onda PVT, sta sad :P (MRZIM SMAJLIJE)!!!
    A Salabajzer, mora se, svi podnosima neke zrtve. Neko mora i da lajfuje, a neko mora i da cuva temu. Sta sad. Oprosteno ti je.

  18. Trenutno sam nedostupan.
    Nastavite bez mene.A!A! :umire:

  19. A Salabajzer, mora se, svi podnosima neke zrtve. Neko mora i da lajfuje, a neko mora i da cuva temu. Sta sad. Oprosteno ti je.

    A šta ja znam, bojim se izbacićete me, pa sam onda osuđen na vječni lajf...pih

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.