Kutak za Nolajfere

  1. Co? CO? CO?!?!!? NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! ZASTOOOOO??!?!?!?! A BIO JE TAKO MLAAAAAAAAAAAD!!!

  2. Vaskrsnuće on.
    Joco, poslala sam ti smarajući pvt sa očajničkom željom da razgovaram sa još nekim ko ima ljubavne probleme. :D

  3. Joco, poslala sam ti smarajući pvt sa očajničkom željom da razgovaram sa još nekim ko ima ljubavne probleme. :D

    Imam ja! Čitav život mi neko na grbači obitava... :(

  4. Pa tako je svima majku mu... Sta te briga, imas nas, i imas nolajferisanje.

  5. Šalabajzer, imaš ljubavne probleme? Daj da malo prodskutujemo!

  6. OBRISANO

  7. Pa tako je svima majku mu... Sta te briga, imas nas, i imas nolajferisanje.

    I osisanu latinicu.Ludilo.

  8. PUSITE KURAC SVI U TRI PICKE MATERINE!!!!!!!!!!!!!!! JEBEM TI MODERATORE I SVE U DUPE!
    KAIZEN JE PROPALITET NAJVECI!

    Kako originalno.

  9. PUSITE KURAC SVI U TRI PICKE MATERINE!!!!!!!!!!!!!!! JEBEM TI MODERATORE I SVE U DUPE!
    KAIZEN JE PROPALITET NAJVECI!

    PUSITE KURAC SVI ZAREZ U TRI PICKE MATERINE.
    Jebote,deri se pravilno.

  10. OBRISANO

  11. Faco, bGate, ko te dir'o?

  12. MA DEREM TI JA KEVU!

    KLIKNI CAPS LOCK PA DA PRIČAMO.

  13. Šta ti je, Faco?

    Ja imam normalnu latinicu! :P
    A možda prebacim na ćirilicu...

  14. hahahahahaha, sta je faci, majku mu... Faca, sta ti je? Kazi ko te dir'o, pa da ga bijemo.

  15. Slomio mu neko original RejBan naočare, pa se naljutio. Proćiće ga :))))

  16. Još jedan moderator na temi.
    Kako smo moderni.

  17. OBRISANO

  18. Пазите се Лули, она снајперише са зграде сачмаром. :)

  19. Evo mene, da balansiramo :)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.