Prijava

I SADA SU MI SVI OTIŠLI. -.-
Da.

Ma nisam se lepo izrazio,rekoh da ne ispamujemo bezveze temu,kad već možemo da idemo na pvt :)
I da,ja sam još tu :D

I SADA SU MI SVI OTIŠLI. -.-

Aww,cute :D

Ma nema veze,brate,ko što reče,ne možemo offtopik ovde.

AJMO SAD DA MNOŽIMO!

Šta ovde imaš da ispamujeŠ? :P
Ja ću ovu temu da prisvojim, pa ću samo ja ovde da lupetam kada nemam s kim da pričam (prečesto).
A onaj buđavi fb neću više da uključujem, deprimira me. :D

pa ću samo ja ovde da lupetam kada nemam s kim da pričam (prečesto).

Uključi FOX,cepaju humanitarni meč,znaš kako su ludi :D

Hahahahhahahaha, još mi i to fali. :P

Ja ću ovu temu da prisvojim, pa ću samo ja ovde da lupetam kada nemam s kim da pričam (prečesto).

Može,potpisujem :)
A mi ostali ćemo da navraćamo kad nam bude dosadno(čitaj stalno) :)

Ma nije valjdaaa...stvarno smo nolajferi totalni. :D

Mogu li ja nešto reći za dnevnik?

Stvarno,koliko vremena provodim za kompjuterom,čovek bi stvarno pomislio da sam nolajfer :)

Mogu li ja nešto reći za dnevnik?

Da,naravno,jeste.Izvolite, gospodine Šalabajzer.Ako smem pitati,jeli vam Šalabajzer ime ili prezime?

Khm,khm,hvala...Ime mi je Šalab, a prezime Ajzerović, dakleM htio bih samo izjaviti da sam i ja nolajfer, pa ako mogu i ja da se učlanim u ovo vaše ćoše?

pa ako mogu i ja da se učlanim u ovo vaše ćoše?

Može,obavezno,svako je dobrodošao :)

Može,može.Ja potpisujem.Al nov si kolačić,prepuštam njima da odluče o tvojoj sudbini.

Ljudi ffs1
malo pre u DOTI uyo nekog reta i luapo na trecem lvl-u po 300 dmg-a
ЉОЉ!
zнаcи било је кома овако XDDDDDD

Wh!te,prvo se preTstavi ljudima,pa onda pričaj šta si danas radio u školi.

Mogu li ja da sjedim u čekaonici dok kolegijum odluči o mojoj sudbini? Čekaću ja...5 dana, 10 dana, nije bitno, ovo je moj životni san.

I White se pridruzuje coporu...
I ljudi, koje su vase omiljene nolajferske aktivnosti?
Ja cu da pocnem : Citanje, gledanje fantasy filmova i serija, igranje igara, fejs po 10 sati na dan, i vuka 24/7. Takodje, pisanje, pisanje o cemu oces, parodije, ozbiljne stvari, da ne kazem drame, brilijantne gluposti, itd.

Mogu li ja da sjedim u čekaonici dok kolegijum odluči o mojoj sudbini? Čekaću ja...5 dana, 10 dana, nije bitno, ovo je moj životni san.

Čekaonicu nemamo.Trenutno renoviramo.A za čekanje se obratite nadležnom organu.

Ja čitam(sf,epska fantastika,fikcija,istorijske romane),igram igre(u poslednje vreme i ne tako često),tv retko gledam,i crtkam svašta,uglavnom neke osobe iz iz rl-a,neke likove iz igrica ili razne neke zajebancije :)
I da,vukajlija s vremena na vreme....
E,da dobrodosao white,a @šalabajzer:primljen si u čopor ;)