Prijava

Što se raspoloženja tiče, onako, ostala sam bez onog mamlaznog dečka o kojem sam kukala letos (mislim da sam kukala) pre dvadesetak dana,

E,a meni se ovo desilo,zato što sam tako jebeno smotan u real life-u :)

Što se raspoloženja tiče, onako, ostala sam bez onog mamlaznog dečka o kojem sam kukala letos (mislim da sam kukala) pre dvadesetak dana

Ala je ovo zanimljivo... Svaka ti cast, maloletna, mozemo od tvoje mesec dana duge veze da napravimo spansku seriju u 365 epizoda... Ali sa obrtom, ovde se niko ne ozeni/uda na kraju... mwahaahahahaah...

Hahhahahahahha, jaooo, jadaaan.... :)
A šta se može, ja ne mogu da nađem defku d'opiše moju situaciju. :D
Otprilike bi glasila:koj me đavo tera da uvek jurim devetnaestogodišnjake.

Paracinacusvedske, moja veza je trajala 4 MESECA!!!

koj me đavo tera da uvek jurim devetnaestogodišnjake

Ma nije djavo devojcice, nego hormoni, al' probaj ti sa sesnaestogodisnjacima, mi smo ti bolji! :D

AHA!!! Ti imaš 16 godina...onda si...hm...godinu dana stariji od mene?

al' probaj ti sa sesnaestogodisnjacima, mi smo ti bolji! :D

Suptilnost na nivou.

@ Čo^ : Suptilnost? Sta je to?
@ maloletna - Bas tako, godinu dana!!! Yes Luke, I am your father!!!... ooop, cekaj, pogresan film.

A ja mislila ti si stariji! Baš fino.

Zezas? Zar odajem utisak nekog 30+ lika? A u jbt...

To je kad tilaš supu. :)

EDIT: Auu,što kasnim s postovima. Rsmo ovo, odo dedem nešto.

Nije to pedofilija...
Jaooo, zamisli samo...pa on je imao BRADU. BRADU. Čoveče! I bio viši od mene 30cm!
(eto, otprilike tako razmišlja ženski um)

Zezas? Zar odajem utisak nekog 30+ lika? A u jbt...

i ja sam mislio da si matoriji(ne mnogo,možda negde 20 godina)
Ja ponekad zvučim mnogo ozbiljno za svoje godište(šesnaes'),ali šta ću kad su svi oko mene totalno detinjasti :)

Ja sam mislila da ti imaš dvadesetak, a vidiiii....skoro isto kao i ja! :D Jao zamisli! :D
Hm...malo preterano reagujem, to je od depresije, daaa...

Nije to pedofilija..

Ne kažem za tvoj slučaj,kod tebe je razlika samo 4 godine...mada i to je malo neobično :)

Ja ponekad zvučim mnogo ozbiljno za svoje godište(šesnaes'),ali šta ću kad su svi oko mene totalno detinjasti :)

Aj ne laži,znam kako se smeješ :G

Misliš kad Miloša,Dušana i Jovana udare hormoni?
Ženska ćud.

Aj da ne idemo oftopik,da brišemo ova 2 poslednja posta,pošto za ovo ima i pvt :)

Ovo je kutak za nolajfere, kako biste, pobogu, otišli oftopik?