Kutak za Nolajfere

  1. huh zašto?
    pa lepo mi smo naslednici odnosno "deca Tesle"

  2. -.-

    Moraš da me zajebavaš. :P

    kisko.

    pa lepo mi smo naslednici odnosno "deca Tesle"

    High five!

  3. Mora da je zanimljivo...ja idem u gimnaziju...

  4. lepo...lepo...
    samo mi nemoj reci da je privatna.

  5. Mora da je zanimljivo...ja idem u gimnaziju...

    Moje saučešće.

  6. Što saučešće, Čo? Baš je kul.
    Naravno da nije privatna...pančevačka gimnazija...

  7. ja sam moga' Petu ali jbg. ipak Tesla ftw.

  8. Evo ja sad domaći radim, pa sam u njah raspoloženju.

  9. Lepo vreme za rađenje domaćeg..
    ja još moram da ustanem oko 6 ujutru, da bih išla u školu, uveli nam neki bus, lokal, sranje neko, pa ne znam ni u koje vreme dolazi, a napolju, blato, blato, blato. -.-

  10. A kod mene sneg, sneg, sneg, zivim 50 km od skole, pa moram vozom do grada u kojem mi je skola, pa onda jos 15 min busom do skole... Hvala Bogu Ocu pa nam skola daje "Studentkort",, da nema toga, ja bih slobodno mog'o da se dubijem.
    I ae kazi da je tebi lakse...

  11. Umm,excuse me,we're trying to spam here!
    Some people!

  12. Peki!!! <3

    Pa, paracinacusvedske, moja škola je od mene udaljena samo nekih 15 km...tako da ništa... :D

  13. Mmmmmm, Spaaaaammm... :obilato balavljenje:
    ...A o cemu smo ono bese pricali?

  14. Pa o ljubavi koju gajimo prema (uvodna epik muzika) igricama!!

    Preporuči neku.

  15. O školama, snegu i buđavoj udaljenosti...
    zapravo, ja moram da ustanem tako rano da bih pokušala da navučem noce čizme. Imam problem s njima, jer moram da uvučem farmerke u čizme, a one se stalno izvlače, i onda tako, stalno se izvlače, moram da ih nameštam, i ispadne nekako bezveze nabrano, i tako, shvatate na šta mislim.... :DDDDDD
    A jesam debil.

  16. Hmmm, Left 4 Deadovi, naravno, Zombie mod iz CoD: WaW, i Zombie Mod iz CoD: BO (citao sam da se igra kao Kastro, Kenedi, itd...), Dead Rising kec i dvojka, Mount&Blade WarBand, The Elder Scrolls 4 : Oblivion, Max Payne 2 : Absent Grave (zombie modifikacija), Combat Arms (Fireteam mod, mape Cabin Fever i Black Lung)...
    @ Maloletna

    Zombiji. Ma milina. Oduševljenje. Niko ne bi odoleo zombijima.
    :P :D

    Sta imas protiv zombija? Da nisi mozda rasista?
    ZOMBIJI FOREVER!!!
    E da, bacite pogled na temu http://vukajlija.com/forum/teme/16970

  17. Nabrano je sada in.

  18. Žao mi je što te obaveštavam, ali zombiji sigurno neće napasti nikoga. :P :D
    E, aj mi reci kako da te zovem, nadimak neki, ovako se ubih kucajući ti nik! :D

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.