Kutak za Nolajfere

  1. Blagodarim... :)))

    Radodajko!!

  2. Zovi me pa nznm, drugari tamo dole me zovu Joca, ovi ovde Jovi, ti izaberi sta ti bolje zvuci...
    @ Co^... Molim? Ae Combat Arms 1 na 1, da te vidim sta umes, picko!!!
    (:))

  3. Čekkkkkkkkk, ako ti ja nadimak Joca, puno ime ti je?

  4. Jovan. Jovan Aleksic, tebi na usluzi. A ti si?

  5. Odo da ti dam + na sve defke. :D

  6. Samo da vas pozdravim,i ja sam nolajfov'o večeras.
    I obavijest,spavam sa članskom knjižicom!

  7. Samo da vas pozdravim,i ja sam nolajfov'o večeras.

    Nisi nolajfovo ako nisi odigrao bar jednu pucačinu večeras.
    I popio litre koka-kole.

  8. Nisi nolajfovo ako nisi odigrao bar jednu pucačinu večeras.
    I popio litre koka-kole.

    Puc'o sam ja na red tjubu i popio pivo poslije,računa li se to?

  9. Највећи нолајфери су мушкарци! Мрш!

  10. hahahah, 'fala, Co^
    Maloletna, dodao te. Prihvati molim te, imam Richarda Warlocka kao profil sliku. :)

  11. SRCE MI SE OPASNO U TEBE ZALJUBILO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. Puc'o sam ja na red tjubu i popio pivo poslije,računa li se to?

    Amateru.Youjizz ftw!

    A za pivo,rispekt.

  13. Јој, загоретине, једите говна смрдљива, педофилчине, додајете петнаестогодишњу девојчицу! Где ће вам душа?!

  14. Youjizz

    To sam pojeb'o već, sad otkrivam nove vidike.

  15. Kakva sam budala, stavljam ime na temu, aaaa, degenerik, brišeeem....važi, Joco, prihvatam te...

  16. Јој, загоретине, једите говна смрдљива, педофилчине, додајете петнаестогодишњу девојчицу!

    Samo ako je reš.

    To sam pojeb'o već, sad otkrivam nove vidike.

    Vrati se osnovama. :D

  17. hahahaa, pa jebiga, nas gomila no lajfera, a ti zensko... Sta da ti kazem? Sranja se desavaju...:)

  18. Čooo, briši post. -.-

    Obrisano.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.