Prijava

Малопре видех на ТВ-у мегаблам рекламу за Идеу у којој се појављује Турчин (ваљда из неке серије, је л' да?) и риба пада у несвест од узбуђења и попаљења након што јој он нешто каже на турском. ШКК? Доживех трансфер блама.

То ме подсети на неког Турчина кепеца са мог факса од метар и по, који је био асистент, на кога се отприлике трећина факса ложила, иако има и лепших и згоднијих асистената. (чуј мене, лепших... да би постојао компаратив, мора да постоји позитив)

Чиме је проузроковано то масовно лучење влаге на Турке?
Да ли има везе са оних 500 година ропства, те је хронично?
Или је само стереотип? :)

Oooooooooooooooooooooooooooooooo Tuuuuuuuuuuuuurciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Ko se bre loži na Turke, daj ne piši gluposti.

Глупости или не, ложе се опасно.

Ja stvarno nisam primetio da se lože na Turke, naprotiv baš su mi neke drugarice prenosile negativne utiske o njima sa letovanja, baš u tom smislu muško-ženskih odnosa.

A ti se kao ne bi ložio na dobru trukinju, ma daj... pričaj ti bajke nekom drugom tamo :D

Турди су једина нација коју сам замрзео због спорта, након што су нас недавно покрали на СП. Како је рекао Бурзум након тога:

Jednostavno mi je neprihvatljivo da gubimo od jebenih drljavih Turaka, mame im ga nabijem raspale. Odvratni su, glibavi, retardirani, mongloidni i neuki. Ma jebem im mrtvo dete krvavim kurcem, u svezoj raki li im jebem.

Ова аурора турски масон.

Ја сам цитирао човека. То је као кад би оставио вест о масакру, а ти ме оптужила да сам одговоран за тај масакр.

Обесити за јаја Пекија, као и Бурзума због постова... треба сатрти у корену све јерменске гене на Вуки!

Тићу бре Турчин!

Пеки, Бурзуме, ви сте Јермени?
Јерменски лоби најјачи у Америци после јеврејског.

Јерменски лоби најјачи у Америци после јеврејског.

Ово ми није било познато, ако се не зајебаваш.

Колико знам, тако је. Има јако пуно моћних Јермена у САД.
Па, шта мислиш, како су СОАД својевремено постали популарни одједном?

Serija, čoveče. Naročito je sad pomama za njima. Svaka tripuje da je svaki Turčin njen Onur. <3

Па, шта мислиш, како су СОАД својевремено постали популарни одједном?

Добра поента.

Колико ја знам из историје, ако би жена постала досадна Срби би њу одмах упаковали и послали у харем у Истанбулу...

Прич'о ми ћале тако да је поуздано.

Ršćite Turci!!!!!!

Činjenica je da smo svi mi Turci...tako da....PARAZITI!