Prijava

Да није Турака не бих могао бившу да продам за пола камиле. Бар неке користи да имам од тога што је бивша. Било је то давно кад је била инфлација жена тамо. Зато тако мало, мада да су знали шта купују дали би ми три камиле да је носим одатле да је не гледају.

Nismo mi Turci, šta te uče na toj istoriji, Savane, brate?

Neke se zene loze na Al Pacina i Erosa Ramacotija pa mislim da se iz istih razloga loze i na Turke.

U svakom slucaju ja bi sve to na kolac natako.

REKLAMA JE GOLO GOVNO

Dube, Dube....probaj ti 350 god. da ne jebeš mlade napupele srpkinje!!! :D

Видех јуче рекламу, ужасна је. Не знам чему толика опседнутност Турцима и њиховим серијама.

Видех јуче рекламу, ужасна је. Не знам чему толика опседнутност Турцима и њиховим серијама.

Првој љубави заборава нема. Кад те неко јебе 500 година како прболети то?

Nisam primetio pojavu "loženje na Turke" i mislim da si je umislio ili bar preuveličao...

Kaname aj odjebi malo, jebem ti duvan nezreli.

Nisam primetio pojavu "loženje na Turke" i mislim da si je umislio ili bar preuveličao...

Океј. За три године има да се питате ''што нисмо веровали оном лудом Џимију...'' :)

Дап, Дотере, стоји то. Али, ОПЕТ... Чему?

PRIHVATI TO DUBEEEE!!!! MI SMO TUUURCI! ŠEHEREZADA NAS VRAĆA NAŠIM TURSKIM KORENIM! TO JE NAŠA SUDBINA!

Izvinjavam se zbog capsa, uživeo sam se, a sad me mrzi da brišem pa da pišem sve ispočetka.

Ne lože se na Turke, već samo na tog Onura...

Kao što su se ranije ložile na Hose Armanda, tako će se i u nekoj budućnosti ložiti na Li Han Cua, čim ovi naši distributeri provale da su kambodžanske serije još jeftinije od turskih.

Opustite se....jeb'o bih Šeherezadu i to nema veze sa 500 godina ropstva...koje nije trajalo ni 400 godina inače...

Nismo mi Turci, nego su Turci Srbi.

Па наравно! Прво смо ми дошли на Балкан, па тек они!

Zavisi koje godine uzimaš za pad Srbije....ako uzmemo 1459 a za oslobodjenje 1878 to je više od 400 god. A da ne pričamo da možemo uzeti 1389 pa 1878 što je tek poražavajuće....ali opet za oslobodjenje možemo uzeti i 1866 ili 1830, dok se neki istoričari zalažu i za 1804. dok idu tako daleko da se spominje i 1796 god.

Ne lože se na Turke, već samo na tog Onura...

Kao što su se ranije ložile na Hose Armanda, tako će se i u nekoj budućnosti ložiti na Li Han Cua, čim ovi naši distributeri provale da su kambodžanske serije još jeftinije od turskih.

Јесте, али тај Онур изгледа посрано у поређењу са Хосе Армадом (заправо, не знам како тај изгледа, али звучи јебачки).

Aj zaključajte temu leba vam.
Ko kaže da se Srpkinje lože na Turke???
Otvarač teme to postavio kao fakat i mi se tu sad od Kulina Bana, od dobrijeh dana krenuli.
Koji je ovo smor.

Докле год траје дискусија на теми, нема смисла затварати. То никад нисмо радили.
А ако ти је смор, има још 50 активних тема, зар не? :)