Prijava

Valdemare, jedno pitanje...

Provirone, ne mogu ti odgovoriti ovde, jer čitaju deca, a sa druge strane, da ti šaljem na PVT, to bi bilo pomalo glupo, priznaj? Tako da ću morati avaj da prećutim.

drago mi je sto je moja kritika urodila plodom.

Valdemare, nešto tipa "Perun seduces Vesna with giant cock"?

Ako izuzmemo antologijsko umiranje-u-krevetu-dok-ulaziš-u-šesti-orgazam-sa-maloletnicom , mislim da bih voleo da se smrznem na smrt. Prvo ne osetiš ništa, a onda ti bude fino, toplo, samo zatvoriš oči i eto te u Valhali.

Pametno ti ovo Gospode...

Valdemare, nešto tipa "Perun seduces Vesna with giant cock"?

Ništa tako veselo i svetlo.

Ok, Valdemare, znači neko Pahomiju šizenje?

Elem, voleo bih viteški umreti. Posvađam se sa najboljim prijateljem oko ribe i izađemo na duel. Ja budem bolji, ali on izvadi nož iz cipele i ubode me u rebra. Iz njenih očiju krene suza i u tom momentu ona meni priđe i kaže mi da je mene volela, te ja spokojno umrem na njenim rukama.

Kapiram da bi se posle dobro pojebala sa mojim prijateljem i uz kafu i cigaretu bi se oboje prisećali kako sam veliki čovek bio. Posle bi se opet pojebali.

Деветар Цокулић

U tuči, ili da se utopim :D

pre sat vremena

"Бакље у рукама, младост у тумача" ?

Елем, ја бих волиа да учествујем у једној епској битци и када ми мач буде био натопљен крвљу непријатеља да дође Назгул и баци ме са све коњем на патос, ал у тај трен дође мој наследник/ца и сјебе га и онда ја тако гледам у небо, око мене се утишава жамор боја, изговарам речи које описују дубину и срж живота док умирем и.......... онда се сете да манку мртвог коња са мене и риба од једног мог ратника изговори неку враџбенију и ја оздравим и живим вечно!11

"Бакље у рукама, младост у тумача" ?

Било каквој тучи, било 1 на 1 или 100 на 100 или фајт клуб фазон :Д

Ok, Valdemare, znači neko Pahomiju šizenje?

E, znaš šta, ko da je Pahomije pojam perverzije... Ćuti, nemoj da me teraš da pišem, posle ću morati da brišem, pa ću se glupo osećati. Ja sam romantičan čovek.

Inače, i harakiri mi je do jaja način smrti, onako časno do bola!

"Perun seduces Vesna with giant cock"

Keva mi se zove Vesna, lolić

Vi se ljudi zezate, a smrt je ozbiljna stvar.

Napisao sam gore kako bih želeo umreti, zaista.

A oni tripovi smrt u ratu i taj rad, to mi baš odvratno, fuj!

"Perun seduces Vesna with giant cock"

Nije iz ove rečenice jasno, ko ima giant cock, Perun ili Vesna?

Или, џиновски астероид иде ка Земљи, нема нам спаса, али научници су смислили један начин! Ја за то време радим на нафтној платформи на Пацифику, шеф ми је луд ал јебем му ћерку, опааа. И некако они изаберу њега да иде на тај камен, јер је најбољи бушаћ на свету и да поведе своју екипу, избуши га, стави нуклеарке у њега и канда то ће да ицепа камен и проћи ће поред Земље. И ајде, одемо ми тамо кад оно нешто се ујебе и један мора да остане на камену да се жертвује за спас Земље, и ајде, ја ћу, мада матори пробао да ме превари и остане он, курац, не дам! Пребијем га и вратим на шатл, они побегну ја сам на камену, гледам Земљу по последњи пут, мислим на моју драгу, зажмурим, стискам дугме, цео живот ми пролази пред очима ииииии прц! Говно не ради, шта ћу сад?! И невера, дође брод са ванземаљцима, ставе неку њихову бомбу а она величине кликера, мене ставе на њихов брод, бомба пукне, ицепа астероди, фрагмент астероида ицепа шатл где су били моји другари, сви изгину. Мене елијени врате на Земљу и дају ми дар дуговечности ал фазон њихова дуговечност износи еоне, али курац опет можеш да умреш. И спусте они мене на Земљу а ја слажем да ме експлозија бацила на Земљу и ја чудом преживео све. И тако, цела планета ме слави као избавитеља, цео живот јебем најбоље пичке, дркам се константно, а вечно млад, и кад ми све то досади кажем да ме замрзну као Сталонеа у оном филму и тако занавек....

@Proviron
Elem, voleo bih viteški umreti. Posvađam se sa najboljim prijateljem oko ribe i izađemo na duel. Ja budem bolji, ali on izvadi nož iz cipele i ubode me u rebra. Iz njenih očiju krene suza i u tom momentu ona meni priđe i kaže mi da je mene volela, te ja spokojno umrem na njenim rukama.

Kapiram da bi se posle dobro pojebala sa mojim prijateljem i uz kafu i cigaretu bi se oboje prisećali kako sam veliki čovek bio. Posle bi se opet pojebali.

Da mogu postovi da idu u omiljene ovaj bi odma otišao.

Voleo bih da odapnem od drogi uz pesmu "Šal od svile".

evo pokušavam da razmišljam o ome dok sam pripit i ne ide.
jedino mi pada na pamet nkako se ne treba pomjeriti jednom kada umreš, i koliko je glupa fraza jednom se živi. ohh!
volio bih da dozivim reinkarnaciju u bijele luk i da me ljdima visim oko vrata i plasim vampire. mlatim, aj cao

Voleo bih da odapnem od drogi uz pesmu "Šal od svile".

Pa kako je tebi to jednostavno, samo treba da nađeš nekog dilera i mp3 plejer, i završio si posao. Čak... mogu ti pomoći, samo ako hoćeš?

evo pokušavam da razmišljam o ome dok sam pripit i ne ide.

Tomdrile, pijanstvo i smrt idu ruku pod ruku, nemoj da se brukaš, napregni se :)

http://www.youtube.com/watch?v=GER8SmzVQKo

Ovo bih voleo da mi se svira na sahrani, ali zaista! Najbolja stvar ikad napravljena. Još da bi Cave pevao, sad bih umro!

Haha, Kejv. Provirone, još kad bi napisao ko bi voleo da te prikolje...