Prijava

Onaj klosar sa dugom bradom sto smrdi kod Politike, pricao je u nekom dokumentarcu, ranije je ziveo normalan zivot, dok se jednom nije vratio sa sluzbenog puta i zatekao zenu sa najboljim prijateljem. I onda ih je ubio oboje, ili samo njega, ne secam se. Odrobijao 10-15 godina, a kad je izasao, resio da ne vodi racuna o sebi, jer ne moze da nastavi sa normalnim zivotom. Po njegovim recima, ceka da umre.

Pa jedan ogromni bradonja sa rudarskim šlemom i gomilom pasa lutalica (posebno izdvajam nekog aljaskog džukca) koji je rovario po kontišima na Karaburmi, kod nove okretnice i dalje. Podseća me na doba kad sam živeo na Burmi... ah detinjstvo.

Онај босоноги месија, који спроводи анти-ципеле кампању по аутобусима и на платоу испред Филозофског, мој је највећи фаворит.

Онај босоноги месија, који спроводи анти-ципеле кампању по аутобусима и на платоу испред Филозофског, мој је највећи фаворит.

Koji je on džek!

Мислим да њих има барем двојица, онај матори са брадом и један млађи лик, његов апостол.

Ja sam video samo matorog.

A jel neko zna za jednog pijanca koji visi na Zelenom vencu i dere se stalno? Crn, smrdi na kilometar.

На пијаци на Виџи, блејао је пар година алкос који је шатро продавао чарапе, а у ствари се ушикавао као звер и онако разваљен преносио фиктивну верзију финала у Барију, где су играле све генерације Звездиних фудбалера, и Звезда је сабијала Марсеј по десет нула. То је радио сваки дан. Имао је стан који је изнајмио некој породици, спавао у свом подруму.

Шекуларац до Пјановића, пас ка Просинечком, Просинечки до Леа Леринца, Леринц до Пижона и гооол, пет нула на стадиону Св. Николе. Краљ!

Ko nije znao pokojnog Sulju, taj kod SKC-a nije bio. Sulja r'n'r legenda. Laka mu zemlja.

Онај босоноги месија, који спроводи анти-ципеле кампању по аутобусима и на платоу испред Филозофског, мој је највећи фаворит.

često je u troli...svi se uozbilje a ja se iskidam od smeha kad tip počne da priča...a sretao sam ga masu puta..čovek je kralj..fura i neku šubaru ovih dana...i obavezno nekoliko pari raznih cipela preko ramena...

Лео Леринц! :Д

Pa đe njega izvuče? Nikad mi nije bilo jasno, jel on bio crnac? Vidio sam ga samo jednom na posteru.

Мађар и то војвођански, чини ми се. Јесте био тамнијег тена, али није црнац.

Едит: Драги модератори, ово никако није спем, да будемо начисто. Јер бити играч Звезде, не искључује бескућништво, нити решава стамбено питање - ево, Габријел Клео је можда најбољи пример.

Ima jedan kreće se po Novom Beogradu, mlađi lik ,mozda 22 godine....stalno zaseca sebi nogu kako bi imao ranu i takav se vuče po prevozu , užasno iritantan lik.....mislim da je pajdo...

Tog pogurenog lika sam video kako igra fuzbal sa klincima u 23.bloku,sa sve zasecenom nogom i jednom nogavicom.
U Zemunu je bio lik,Vajs smo ga zvali.Ziveo u katakombi na Kalvariji,a leti blejao ispred hotela Jugoslavija,kupao se u Dunavu,pa smo taj deo nazvali Vajs-plaza.Lik je opako crtao i slikao.Kad smo bili klinci,donosili smo mu klopu,a on nam crtao portrete i pricao nam o slikarima.

U Bijeljini zivi jedan covjek koji kada mu kazete datum rodjenja u roku od 5 sekundi vam kaze koliko tacno imate godina, mjeseci i dana. Covjek stoji non stop na jednom mjestu, nikada se nije pomjerio, postao je zastitni znak te ulice. Zanimljivo da nikada nije prosio niti pitao prolaznike, samo je tako stajao tu i guzio pivo povazdan. Cak je nacrtan i grafit na zidu tu gdje stoji, pisalo je "listen to this man" i nartan covjek kako drzi pivu u ruci, ali na potpuno istom mjestu gdje on stoji. Koliko sam zagledao kada sam prolazio, mislim da su ofarbali taj gafit. Evo slike gdje se vidi on i to famozno mjesto. Dole u dnu se vidi da pise to.
Postoji prica da je on zavrsio neka 2 fakulteta i da je vrisnuo ubrzo poslije zavrsetka istih. Ali to su samo price :)
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs190.snc3/19741_103413009680273_100000347231310_88499_991284_n.jpg

A onaj ludak sto ulazi negde kod Karadjordjevog parka i vozi se do Dusanovca i nazad u rolerima i sa mp3-jem i peva u autobusu i nikad ne prosi, nego peva za svoju dusu? Mladji lik, mozda 30ak godina, ne znam ni da l' je beskucnik, al' samo znam da je prs'o s mozgom.

Taj debil je bio jednom na Studiju B, tj. prilog o njemu. Jedan od najvecih debila koga sam u zivotu video. Jedino mi zao sto ce ga jednom neki nesrecnik pokupiti kolima, pa ce mozda i ulubiti limariju. A stvarno je greh i branik ogrebati na onakvog degenerika. Ne salim se nimalo.

А бар да уме да пева...

@Valdemar jel istina da su Sulju fazon našli mrtvog na ulazu neke zgrade? Mislim,jel se zna kako je umro,čuo sam par verzija...

Ovaj mlađi bosonogi mesija sa Platoa je Vido Vidojević, tako se predstavlja,ljudi ga zovu i Bitumenko....blejali par puta ortaci i ja sa njim...pisao sam o njemu ranije u temi.....a i o bradatom njega zovu Smrda.

Je l' moguce da niko nije spomenuo apsolutnog gospodara Bg-klosarijane, lutajuceg muzikanta i coveka koji je obelezio Knez Mihajlovu i generalno centar grada tokom devedesetih i dobar deo pocetka ovog milenijuma,frulasa STOLETA PIKSIJA?

E, moji beogradjani, za srce ste me ujeli. Jebeni BETMEN medju klosarima naseg lepog grada:

http://www.youtube.com/watch?v=Q65K_m_wuEw

Sve je kurac bez PIKSIJA

I jos jedan

http://www.youtube.com/watch?v=CtMOYHTCxWg&feature=related

I jedan legendarni komentar koji sam cuo lajv od doticnog:

"Zajasi ga mala, zajasi ga dok pisam"

jocko

Онај босоноги месија, који спроводи анти-ципеле кампању по аутобусима и на платоу испред Филозофског, мој је највећи фаворит.

mislim da je to isti lik koji udje u 52 na B.Brdu i vozi se 2-3 stanicE, izmedju ostalog pricao je i o cipelama... ja sam plakala kad je pricao o tome kako svaki iole obdaren Srbin treba da ode u Norvešku jer su tamo žene nepodmirene i to je raj za Srbe, kako biste se na njihovom groblju izgubili jer su svi grobovi isti(rekao je i dimenzije) i opšti elaborat o mostu na Adi, od kinte do radnika....nosio je neku crvenu kapu, stade bus, otvorise se vrata i on ode uz rečenicu :POZDRAVLJA VAS VAŠA CRVENKAPA :-DDD