Облачење у складу с музичким укусом

  1. Да баталим ја лепо Дискешн, следећи викенд бањавам до тебе, нарежи ми дискове и спреми полувер два, ал обавезно трве инди.

    Јооој, још кад чују шта студираш, бићеш сан сваке хипстерке. :)

  2. Ovo moje vnu se još više uklapa u taj fazon. Odo sutra po džemper i šišam se na šerpu.

  3. Ovo moje vnu se još više uklapa u taj fazon. Odo sutra po džemper i šišam se na šerpu.

    Мораш једино кајлу да баталиш. :)

  4. Pa to ću da utopim za šulje i džempere.

  5. План полако поприма облик. Можемо Сурови и ја да ти одрадимо мејковер.

  6. Јооој, још кад чују шта студираш, бићеш сан сваке хипстерке. :)

    После јануарског ти мене водиш да гањам те редхерпејнт бицури, постале ми фетиш јебо те.

  7. meni je lepo kad vidim muskarca u dzemperu i kosulji!
    boze kad pomislim na masnokose spodobe. svaki je dobar u odnosu na njih. ti metalci me plalalase!
    pufno! mora da napravimo temu o cipelama! ili cak sopstveni podforum :)

  8. Buržume, jesu i to neke emosice?

    EDIT: Alo Januška, ima nas dugokosih što redovno peremo kosu.

  9. Ја се облачи у складу.

  10. Хуто победиЈо си, мора да си и ти јебао вечерас нешто

  11. Облачим се у складу са музичким укусом, мање-више...

  12. Одлично питање!

  13. # jana
    Istina, slazem se sa Dubom. Najbolji primer koji znam je... pa, ovaj, sam ja. Moju kosu nikada ne ostavljam da se masti. Regenratori, hranljivi samponi i ostala sranja. Pranje svaki dan, naravno... Sta imas da kazes na to sestro?

  14. gamby, moraš se oblačiti u skladu sa muzičkim ukusom. Ja kad idem na zbor da slušam ojkače, ja obavezno nosim šajkaču.

    Legendarno!

  15. Е,кад се већ повела дискусија о наводаџисању,ко ће мени да обезбеди мобител од неке масне готичарке?

  16. dok oni metalci martinke vole da furaju obavezno uz majicu slayer i crne pantalone. sa nekim lancima od kera.

    FEJL.

    Ja se inace oblacim u skladu sa tim sta slusam...kol'ko- tol'ko.
    Mislim, starke/martinke, farmerice i crne majice.

    Trenerke ne nosim kad idem u grad, ali ovako(po kuci, napolju) da. Uz trenerku idu i skejterke zato sto su mnoooogo udobne. ^w^

    I jos jedna stvar, ne oblacim se ovako samo zato sto slusam metal, vec zato sto mi se to ujedno i svidja.
    Nekada davno sam cak i rap slusao, pa sam stalno nosio crno. :)

  17. ...I imam kratku kosu! Mada to je za drugu temu...

  18. То само деца раде, облаче се у складу с музичким укусом, слушају Колибри и облаче се ко деца.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.