Облачење у складу с музичким укусом

  1. Labutinija imam originala dva. Jedan od ta dva originala su take samo roze. Doduse poklon su tako da uticaja na moj dzep nije bilo. Kopija kakvih oces imam zilion.

    @manijakuslatki: Prerano za tebe prekasno za mene! Od cuvene mantre "kuvam, peglam, pusim, perem" znam samo da pusim. :))))

    @dub ima 12 sreco :)

    elem vi slusate rok? Kako se oblacite?
    Edit: namerno napisah "labutini" da ne bude zabune

  2. znam samo da pusim.

    Довољно! :))

  3. Ја носим џемпере и слушам музику коју праве људи у џемперима. На корак сам од од чарапа са ромбоидима.

  4. Paaaa... Rok i metal. A furam sulje sa podavijenim rukavima, farmerke, skejterke i majice ili sta vec ispod sulje, koja je u 97% otkopcana... Sabanski, ponekad licim na repera, ponekad na klosara, al' sta sad. Udobno je i svidja mi se...

  5. Имам ја један пар чарапа са ромбоидима.
    Бедак је што чарапу са ромбоидима најчешће упарим са оном која то није. Увек носим распар чарапе, јер ме мрзи да тражим пар.

  6. Ја носим џемпере и слушам музику коју праве људи у џемперима. На корак сам од од чарапа са ромбоидима.

    Ти беше тако био обучен ондак?

  7. Ти беше тако био обучен ондак?

    Без ромбочарапа. Ал џепер је био ту.

  8. Ја носим џемпере и слушам музику коју праве људи у џемперима. На корак сам од од чарапа са ромбоидима.

    Па кад слушаш инди. Брукаш крај брате :)

  9. Увек носим распар чарапе, јер ме мрзи да тражим пар.

    Хаха и ја, сад ми постао то ритуал, распрене чарапе, сви су већ навикли кад се изујем. Кад смо код чарапа, од поцепаних су једино горе фарке из којих ти испада гузни процеп.

  10. Брукаш крај брате :)

    Бурзуме који си зиљав кад прозиваш мода мећеш смајли! Продо си се синак, продо си се!

  11. sto, ovo je bas kul. moderno. lejdigagovski.

  12. momci daleko ste od muskih tanga gacica. budite sretni i zadovoljni zbog toga.

  13. Ne bih nikad nosila kopiju, pre uzimam nesto jeftinije nase. Jebiga. Nemam nijedan CL, a bas se primam na njih. Ali kad ne mogu priustiti original kopiju necu uzimati. Lozim se posebno na one Lace Booties, ako znas na koje mislim. A od markiranih imam samo tri para Stelinih.

  14. Није мод, комшија, а зна зајебану екипу, нећу да се играм.

  15. Па кад слушаш инди. Брукаш крај брате :)

    Знам, знам. Оладио сам мало у последње време, али нема изговора. :)

    Бурзуме који си зиљав кад прозиваш мода мећеш смајли! Продо си се синак, продо си се!

    Да хоће заиста озбиљан да буде, нашао би ме у крају, није му фрка. :)

  16. Није мод, комшија, а зна зајебану екипу, нећу да се играм.

    Ништа ондак фурај смајли.. Шта да ти кажем...

  17. Реално, рибе се ложе на то извалио ја. Научно је доказано да блекери најмање јебу. Да баталим ја лепо Дискешн, следећи викенд бањавам до тебе, нарежи ми дискове и спреми полувер два, ал обавезно трве инди.

  18. Nemoj džempere i čarape sa romboidima, to je tako Will Ferrell - ovski

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.