Prijava

Je l' se to maže na 'leba? o.O

Buhahahahahha taman :D

xD zezam se naravno :)

Nekad sam postovao ovo pravilo do neke 20te godine posle nema vishe posao i takve stvari uradile svoje.....

Što se smarate preterano. Slušaj šta ti odgovara, jeb'lo vas deljenje.

jeb'lo vas deljenje.

Ja to nikad nisam im'o muda da kažem učiteljici.

jeb'lo vas deljenje.

Ja to nikad nisam im'o muda da kažem učiteljici.

Хахахах, Цуле ЉКРА!

Смарате са оваквим темама, пљували смо се око овога педесет пута само од како сам ја на сајту. Педесет пута смо такође установили да не постоји разлика између ДиГ циркон позераја и талме позераја, јер су и једно и друго одлазак у крајност и вапај за пажњом. Мислим брате, волим и ја дум метал па не носим кожне мантилчуге ко неки пицопаћеник из Академије. Волим ја и Дарктрон из ране фазе, па нећу да шетам обложен шиљцима, јер бих тиме од себе направио још већу будалу. Слушам хеви звуке од десете године, целокупан период од десет година имао сам можда 3-4 маје са ложачким ајронмејденика принтом. Ко мисли да је кул што се облачи ко специјалац, нек забоде са остатком екипе на музеј и ту настави да прави будалу од себе.

Ај Пеки закључавај ова срања, а у пичку материну.

A đe ćemo spemovat?

slusam metal i oblacim se rek'o bih normalno. Imam nekoliko majica sa bendovima i nosim ih i ljeti (ali uvece, preko dana bi se skuvo) i zimi preko dukseva. Volim samo neke boje, i ne mislim da je to do muzike nego jbg, ne mogu da svarim rozu, ljubcastu i tako to, crna, tamno plava, tamno zelena, mada i bjela i crvena mogu da prodju. Kupujem majice i dukseve koji mi se svide i gledam da budu jednostavni bez milion sara i kuraca palaca. Duksevi po mogucnosti sa kapuljacom.

Farmerke imam samo jedne jer da mu jebem mater nidje ne mogu da nadjem ni jedne slicne njima. Osim njih imam 3-4 sirokih pantalona (jebem li ga ne znam kako bi ih zvao nego dzeparke xD ).

I nosio sam starke do ljetos al su se raspale pa sad nosim skejterke, i to bi bilo to.

Nosio sam prije nekoliko godina i narukvice sa bodljama i lance pa sam se lupio po celu i zapitao se koji ce to meni kurac.

Dankan i ja skoro zaključismo u kafani da su martinke veći pozeraj od er maks dvojke. Er maks je makar udoban, a jeftiniji je duplo od martinki. Jebeni statusni simbol. A samo imbecil može da ih nosi na preko 5 stepeni (a naravno ima imbecila koji ih nose i na 40+), dok nisi imbecil ako maks nosiš leti.
Mislim, ako nisi i inače imbecil. Sad, to što je to čest slučaj je druga priča.

Dankan i ja skoro zaključismo u kafani da su martinke veći pozeraj od er maks dvojke.

Морам признати да се делимично слажем,али тврдим да су Најк Форс удобније,пошто сам 5 година носио такве.
А мартине сам једном пробао кад ми је другар позајмио. Кад сам их изуо,полетео сам. Зајеби. Ципеле уопште нису за мене.

Стало ми је да чујем свачије мишљење,зато још не бих да се тема закључа.

gamby usrao si i sefa i stanicu)

ja sam sto je rekao peki d pekmez muzicko prase volim sve al u kvalitetu, mozda nevezano sa muzikom kupicu sebi ovih dana harli dejvison cizme dal ce me to svrstati u neku grupu?
Ne verujem ipak je to samo moja ljubav prema motorima....

nosim farmerke,bilo koje patike(ne ermaks, trenutno ribok klasik), i prvi cisti duks/majcu.

Znam, al ja reklamiram svoje. Jeftine, odlične.

kizo imam iste samo crne ne ove u spic fazon gambydankan xaxa

Činjenica je da većina ljudi sluša određenu muziku iz razloga koji najčešće nisu pretežno muzički. Tako je oduvek i bilo i tu nema baš ničeg lošeg. Problem nastaje kada na scenu stupi 19ovekovni malograđanski poriv da se kurčite sopstvenim ukusom, između ostalog i muzičkim. Većina ljudi ima podjednaku potrebu da se kurči , ali pošto muziku ne mogu svi jednako poznavatii (a mnogi prosto, ne poseduju dovoljno estetskog senzibiliteta pa određenu muziku objektivno nisu u stanju da razumeju), onda se ovi drugi osećaju oštećenim jel misle da bi trebalo da imaju više prava da se kurče od ovih prvih, a ovima to nije jasno, i to onda generiše složen splet odnosa kompleksa inferiornosti, superiornosti, i čitave te "tru-fejk-pro-nub" matrice mišljenja(najviše karakteristične za tinejdžere) u okviru koje bi trebao da se opredeliš za svoju "stranu". Treba imati razumevanja za ljude koji su u formativnom životnom (pa između ostalog i muzičkom) periodu i pustiti ih da furaju svoj fazon, tj da na taj način "nadograđuju" nedostatak sigurnosti u sopstveni identitet (većina ljudi prođe kroz tu fazu, tu opet nema ništa loše). Inače ja bih rekao da im je u tom procesu momenat sa odećom mnogo bitniji, muzika je tu samo šlagvort i neka vrsta legitimacije za taj "alternativni" identitet. Najviše što mogu da uradim jeste da ne objašnjavam nekom liku zašto Ina Hot baš nije najsrećniji primer haus muzike. Po meni, nema ništa loše u tome da se promoviše sopstveni muzički ukus, ali da se to radi na jedan normalan, nepretenciozan način. Naravno, onaj zdravi larpurlartistički hejt i sarkazam nikad nisu na odmet, ali on ne znači verbalno izdrkavanje i konstantni negativni naboj, koji, nažalost, uglavnom prati muzičke diskusije.

Što se tiče majici, tu ih imam i sa printovima i bez, ali uvek biram da kupim one s printovima, jer mi je iskreno bolje da dam 500 dinara na buvdži i da ih nosim po mesec dana nego da puknem za neku 2000 u Gejanovi i da se sjebe posle 2 nedelje, a i volim da lupam kontru sa još par njih iz škole ostalima jer idem u Tehničku gde se nalazi 98% gradskih šabana. Ponekad imam običaj da obučem trenerke i majicu s printom, čisto jer mi farmerke dosade...
Martinke su definitivno preterivanje, ja nosim neke bele Adidas, i crno-crvene Puma i zabole me uvac za mišljenje mentalaca.
Ne kapiram ni bodlje ni lančeve, takođe ni kilograme crne šminke na sebi...
I u 99% slučajeva je to obično preterivanje i proseravanje tipa "Vidi mene, ja sam kul, a ti nisi jer nemaš 25 kila gvožđa na sebi i 10 odranih krava!"

Što se tiče majici, tu ih imam i sa printovima i bez, ali uvek biram da kupim one s printovima, jer mi je iskreno bolje da dam 500 dinara na buvdži i da ih nosim po mesec dana nego da puknem za neku 2000 u Gejanovi i da se sjebe posle 2 nedelje, a i volim da lupam kontru sa još par njih iz škole ostalima jer idem u Tehničku gde se nalazi 98% gradskih šabana. Ponekad imam običaj da obučem trenerke i majicu s printom, čisto jer mi farmerke dosade...
Martinke su definitivno preterivanje, ja nosim neke bele Adidas, i crno-crvene Puma i zabole me uvac za mišljenje mentalaca.
Ne kapiram ni bodlje ni lančeve, takođe ni kilograme crne šminke na sebi...
I u 99% slučajeva je to obično preterivanje i proseravanje tipa "Vidi mene, ja sam kul, a ti nisi jer nemaš 25 kila gvožđa na sebi i 10 odranih krava!"

Amin.